08 Nisan 2013

Dunyapazarlama.com Ürün Bakımına Gelmediler!

Bir yıl önce Trabzondan almış olduğum libella temizlik robotu aldım. Robotu aldığımda 3 ay sonra genel bakım ve yıkama şeklini göstermek için geleceklerini söylediler. Bir yıl sonra beni aradılar. Genel bakım için geleceklerini söylediler ben talep ettiğim günde değilde bir iki gün sonra tekrar aradılar.

Akşamdan geleceklerini söylediler bu arada ücretsiz su analizi kazandığımıda söylediler ben suyumu analiz ettirmek istemediğimi sadece bakım ve yıkamayı göstermelerini istedim. (amaç su arıtma cihazının tanıtmı) ogün gelmediler telefon açıyorum ısrarla telefonlarıma bakmıyorlar. Genel merkezlerini aradım 25. 03. 2013 tarihinden beri ne gelen oldu nede aradılar firmadan şikayetçiyim.

Asiye 107 Okunma

Cevaplar

  • Tunashoppingtv.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile görüşüldü, şuanda herangibi bir problem yaşamadığını daha önce tanıtım için gidilmediğini fakat çok geçmeden tekrar aranarak evine gidildiğini bakım ve halı yıkama tanıtımı yapıldığını belirtti. Şuanda herangibi bir arızanın bulunmadığını, oluştuğunda ise 0216 415 44 15’i arayarak 2’yi tuşlamaları yeterli olacağı bilgisi verilmiştir. Bilgilerinize…

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön