Dünyanın En Masraflı Bankası Garanti Bankası'dır.

Murat Kutlay A. |

Ocak 2007 Tarihinden beri 7 yıldan fazla Garanti Bankası müşterisiyim ve başka bankalarında müşterisiyim ama bu Garanti Bankası kadar masraflı, müşterilerin paralarını almak için bu kadar çabalayan bir banka tanımıyorum. Artık gerekli tüm mecralara başvurarak geriye dönük 10 yıllık tüm yasal olmayan kesintilerin, masrafların, yıllık kart aidatların iadesi için talepte bulunacağım.

Her türlü yetkiliyi kullanarak tüm benden alınan paraların iadesini isteyeceğim. Avukat masraflarıyla beraber hepsini faizleriyle beraber geri alacağım. Bıktırdınız. Yurtiçi Yurtdışı birçok ürünüzü kullandım. Maaş müşteri oldum yine herşeyden masraf almaktan, kesinti yapmaktan, aidat almaktan vazgeçmediniz.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Kutlay A.
  17 Ekim
  23:30

  Müşteri ne istiyorsa yapılmalı veya uygun bir çözüm sunulmalı...

 • Murat Kutlay A.
  13 Ekim
  11:11

  Şikayetim ile ilgili 444 0 338 nolu numaradan arandım fakat herhangi bir çözüme ulaşamadık.

 • Murat Kutlay A.
  13 Ekim
  10:14

  Geriye dönük tüm haklarımı aldıktan sonra sizinle birdaha çalışmıcam.

 • Murat Kutlay A.
  13 Ekim
  10:09

  Eğer ilgilenseydiniz bu şikayetimi de silerdim. Ve başka ürünlerde dahil yurt içi ve yurt dışında sizinle çalışmaya devam edecektim.

 • Murat Kutlay A.
  13 Ekim
  10:07

  Bugün itibariyle 3.gün oldu ancak hiçbir çözüm yok. En iyisi bütün hesapları,Kredi kartlarımı kullandığım tüm ürünleri iptal edip. Başka bankaya geçmek. Teşekkürler Garanti. Cevaplar otomatiğe bağlı herhalde.

 • 10 Ekim
  13:33

  Müşterimiz Murat Kutlay A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş