19 Mart 2013 #1695327

Dünya Göz Hastanesi Yanlış Teşhis!

22 aylık kızımın gözünde şalazyon başlangıcı ile gittiğimiz Altunizade Şube M*** Hanım önemsemeyin geçecek zamanla küçülecek bu ve herhangi bir göz rahatsızlığı yok dedi. 2 ay içinde göz daha fazla ilerleyince emin olmak için başka doktora gittik. Şalazyonun kiste döndüğünü göz kağağının düştüğünü ve ameliyat olmamızı tavsiye etti.


Dünya gözde görme sorunu yok denilen bebeğimde 3, 75 miyop astigmat çıktı. Bu mudur sizin hizmet anlayışınız Eğerki elimde teşhislerinizin yazdığı evrağım olsa idi sizinle mahkemelerde uğraşırım ama saflık etmişim bir evrak almayarak. Şuan gözlük kullanan ve daha 22 aylıkken genel anestezi alıp ameliyat olan bir kızım var.

Kader 697 Okunma

Cevaplar

  • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi23 Nisan 2013

    Hastamızın yakını ile Hastane Müdür yardımcımız görüşerek doktorlarımızın konulan teşhislere operasyon ve ticari odaklı bakmadıklarını ,hastaya öncelikle ilaç tedavisinin verildiğini , ayrıca şalazyonun ilaç tedavisine de olumlu yönde cevap verdiğinde ameliyata da gerek kalmayabileceği paylaşıldı. Sorun çözümlenmez ise operasyon düşünülebileceği belirtildi. Hastamız için kurumumuzda tekrar kontrol önerildi, ancak tedavilerini operasyon oldukları hastanede devam ettireceğini ileterek geri dönüş için teşekkür edilerek görüşme sonlandırıldı. Saygılarımızla Dünyagöz Hastanesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön