09 Mayıs 2013 #1787858

Dünya Göz Hastanesi Ücret Hakkında Bilgi Vermiyor!

08/05/2013 tarihine Ataköy şubesine göz randevusu alırken ücret hakkında bilgi veremeyeceklerini söylediler. Randevu günü kayıt yaptırırken doktor Prof. olduğundan dolayı muayene ücretinin 270 TL olduğunu söylediler.


Bu ücreti ödeyemediğimizden dolayı 3,5 saatlik yolu muayene olmadan dönmek zorunda kaldık. SGK güvencemiz olmasına rağmen niçin bu kadar fazla ücret talep ediliyor?

Mehtap 1.842 Okunma

Cevaplar

  • Mehtap03 Ağustos 2013

    evet eşimle telefonda görüşüldü. Ama muayene fiyatının yüksek olmasından dolayı tedavimi yaptıramadık. Bizle yapılan görüşmede de memnuniyetlerimizi bildirdiğimizi söylemişler ama böyle bir şey söz konusu değildir. Çünkü görüşme sonrasında mağduriyetimiz giderilememiştir. Her kurumun hitap ettiği bir kesim vardır. Biz bunu kabul ediyoruz. İlk randevu alınırken fiyatı belirtmiş olsalardı biz hastaneye kadar boşuna yorulmazdık. Siz kurum olarak geliri yüksek insanlara hitap ediyorsanız bunu baştan belirtip insanları zor durumda bırakmamalısınız. Gelin biz yardımcı oluruz demekle olmaz bu iş.

  • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Hastamızın yakını ile hastane müdür yardımcımız görüşmüştür, hastamız kendilerine uygun bir zamanda hastanemize gelerek muayenelerini gerçekleştireceklerdir.Kendilerine yapılan geri dönüşten memnuniyetlerini bildirerek görüşme sonlandırılmıştır. Saygılarımızla Dünyagöz Hastanesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön