28 Mart 2017
Yorum Yap
#8142280

Dünya Göz Hastanesi İnsanların Göz Sağlığıyla Oynuyorlar!

Bursa Dünya Göz Hastanesi Hastahanesi'nde keratakonus ameliyatı oldum. Lens siparişlerimi orada verdim, ilgilenen personel G** hanım. 2 ay gelmeleri için bekledikten sonra gelen lensler yanlıştı, denemek için taktığımda göremediğimi söylediğim halde verdiği cevap ilk defa takıyorsunuz ondandır dedi ve doktor kontrolüne girmeden ödemesini benden temin etti.


Sonrasında doktorum S***bey lenslerin yanlış olduğunu söyledi ve yenileri için tekrar sipariş talebinde bulunulmasını iletti. Göz numarası almak için denenen lens gözüme uyum sağladığından mağduriyetimin giderilmesi için geçici olarak hayat standartımı düzeltmek ve görebilmemi sağlamak adına bana verilecekti fakat verilmedi.


Ödemeyi direk alıyorlar sağ olsunlar. Benim iş hayatım G*** hanımın umursamaz tavırlarından dolayı etkileniyor dört aydır lens bekliyorum. Hiçbir şey görmüyorum hayatımdan soğuttu. Hakkımı helal etmiyorum.

İsmail 16.064 Okunma

Cevaplar

  • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi30 Mart 2017

    İsmail Bey ile iletişime geçilmiştir. Hastanemizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve şikayet taleplerinizi; www.dunyagoz.com.tr adresinin iletişim bölümünden veya 444 4 469 numaralı çağrı merkezimizi arayarak iletebilirsiniz saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler