26 Şubat 2013

Dünya Göz Hastanesi Gözümü Tamamen Bozdu!

2 yıl önce dgh ne hprmtrp sorunu ile gittim dr basit bir ameliyatla en fazla 1 derece bozukluğa kadar düşüreceğim dedi güvenerek ameliyata onay verdim sol gözümde ameliyat sonrası 2, 5 derece kaldı. böyle söylememiştiniz dediğim de o çok basit 10 dk merceği alır yenisini koyar düzeltiriz diyerek tekrar aynı gözümden ameliyat oldum. olmaz olaydım.


15 dk operasyon 3 saate lokal anestezi genele döndü sabah gözüm açıldığında ela olan gözüm tamamen beyaz hale gelmiş sol gözüm görmeyi yitirmişti korneada ödem oluşmuş geçecek dedikten 20 gün sonra göz rengim yavaş yavaş yerine gelmeye başlamıştı gözümdeki h. metrop miyopa döndü ve iris artık diğer gözüm gibi kapanmıyor. güneş gözlüğüne mahkum oldum.

İsa 1.759 Okunma

Cevaplar

  • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi28 Şubat 2013

    Hastamız aranarak 02.03.2013 Cumartesi günü hastanemize davet edilerek görüşme randevusu planlanmıştır. Saygılarımızla Dünyagöz Hastanesi

  • İsa27 Şubat 2013

    dünya göz hastanesi çalışanlarından kibar bir bayan beni arayarak doktorumla görüştüklerini ücretsiz muayeneye gelmemi gözüme ne gerekiyorsa yapılacağını tarafıma bildirdi.randevu tekliflerini kabul ettim.inşallah bir tedavi yöntemi vardır.2.5 yıldır çektiğim çile son bulur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön