01 Temmuz 2017

Dünya Göz Hastanesi Fazla Ücret Alınması ve Uzaktan Muayene!

Bugün 5 yaşındaki çocuğumun gözündeki enfeksiyon ilaç kullanmama rağmen geçmediği ve gözü şişti kapandığı için Altunizade Dünya Göz Hastanesi'ne gittim. Muayene ücreti , SGK indirimi ile 215 (üç aşağı 5 yukarı ama 200 TL üstü ve 50 TL SGK indirimli hali) ve vale uygulaması var 10 TL. Ben bir alışveriş merkezinde bile alışveriş yaptıysam ücret ödemezken,200 küsür muayene ücreti ödediğim bir yerde neden vale ücreti ödüyorum? (Vale zorunlu bu arada) bir de cumartesi her devlet hastanesinde göz hekimi bulamıyoruz vs. diye yakınımızda diye özele gideyim dedim. Bu ne ya! Muayenede uzaktan bakıldı, aaa enfeksiyon bu denildi ilaç değiştirildi. Ben devlette sağlık çalışanıyım ve ne kadar ucuza çalışıyoruz. Bu neyin ücreti? Göz ölçümü için bile çalışanınızı 2 kere çağırdıktan sonra muhabbetini kesip geldi.15 dakikaya 250 TL öde çık. Ben bunun için 24 saatte kaç ameliyata giriyorum. Kendime acıdım.

Gülşah 147.285 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah'ın Teşekkür Mesajı05 Eylül 2017

    Hastane yetkilisi ise ile yaptığımız görüşme neticesinde yapılan hata giderilip ücret tarafımıza iadesini gerçekleştirmişlerdir. Destekleri için teşekkür ederiz.

  • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi03 Temmuz 2017

    Gülşah Hanımla iletişime geçilmiştir. Hastanemizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve şikayet taleplerinizi; www.dunyagoz.com.tr adresinin iletişim bölümünden veya 444 4 469 numaralı çağrı merkezimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön