13 Şubat 2013 #1629855

Dünya Göz Hastanesi Doktoru İlgisiz!

Göz yaşı eksikliği ve kuruluğu rahatsızlığı bulunan annemi daha iyi tedavi edilsin diye götürdüğüm Ankara da ki şubesinde muayene ettirdim. Tabi buna muayene demek doğru olmaz ufak bir ders alıp geri döndük çünkü bize göz yaşının ne olduğuyla ilgili şeyler anlatıp sorun olmadığını söyledi.


Annemin sorunu ilerlediği halde hangi ilaçları kullandığını bile sormadı ta ki ben çıkartıp gösterene kadar bize verdiği cevap aynen şudur. Bende olsam bu ilaçları verirdim telaş yapmayın kör olmayacaksınız dedi hatta 10 yıl garanti verdi. Benim kaybettiğim şey şu oldu 250 tl muayene ücreti, kazancım ise şudur daha önceden gittiğimiz hastanenin daha iyi olduğu en azından orada daha çok ilgi gördü.

Funda 1.084 Okunma

Cevaplar

  • Funda15 Şubat 2013

    Dünya göz hastanesi ile ilgili bir sıkıntım daha var bunu iletmek istiyorum. randevu alabilmek için aradığımda ücreti öğrenmek istedim 300 tl olduğunu söylediler bende annemin en iyi dr tarafından muayene edilmesini istedim yani alanında en iyisi hangisi ise o olsun istedim fakat bana bir bilgilendirilme yapılmadı direk 300 tl dendi oysa öğrendim ki uzman 98+12 prof 300 ben tabiki konusunda en iyi dr. u istedim fakat bana bununla ilgili bir bilgilendirilme yapılmadı şikayetleri dikkate aldığınızı dünkü görüşmemizden anladım ek bir şikayet olarak bunuda iletmek istedim sizinle yapılan tel görüşmeleri kayıtlıdır zaten evet iyi bir dr istedim ama bana ücret bilgilendirmesini yapmanız gerekirdi.

  • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi14 Şubat 2013

    Hastamızın kızı ile görüşülmüştür.Hastamızın randevusu 16/02 cumartesi gününe planlanmış olup tekrar muayenesi yapılacaktır.Hastamız yapılan geri dönüşten memnun kalmışlardır. Saygılarımızla Dünyagöz Hastanesi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön