04 Kasım 2014

Dünya Göz Hastanesi Acilde Göz Doktoru Yok

02 Kasım 2014 Pazar günü gözümde şişme şikayeti sebebi ile (Bursa) Dünya Göz Hastanesi Hastanesi Hastanesi aciline başvurdum. Söz konusu hastanede göz doktoru bulunmadığı, genel cerrah bulunduğunu söylediler. Hastaneden acilen ayrılmak zorunda kaldım. Şunu sormak isterim, bu hastaneye gelmek isteyen kişilerin Pazar günü rahatsızlanma gibi bir seçenekleri yok mu?

Daha ciddi bir durumla karşı karşıya kalmış olsaydım mevcutta bulunan genel cerrah müdahale edebilecek miydi? İnsanlar sizce bir göz hastanesinin aciline ne gibi bir beklenti içinde olarak gelirler? Beni bu konuda bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Seher 12.414 Okunma

Cevaplar

  • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi08 Kasım 2014

    Hastamızı ile görüşüldü.Kendilerine yapılan geri dönüşten memnuniyetlerini bildirerek görüşme sonlandırılmıştır. Saygılarımızla Dünyagöz Hastanesi

  • Seher'in Teşekkür Mesajı07 Kasım 2014

    Şikayetimi aldıktan sonra Dünya Göz hastanesi adına Derya Hanım beni arayarak durumu birebir benden dinlemek istedi. Görevlilerin yanlış bilgi verdiğini genel cerrah değil uzmanlar tarafından eğitilmiş pratisyen bir doktorun acilde mevcut olduğunu, rahatsızlığın durumuna göre uzman doktorlardan birinin hastaneye çağırıldığını söyledi. Bu durum tatmin edici bir çözüm mü bilemiyorum. Fakat şikayetimi ciddiye alıp, arayıp, tedavimin durumunu sormaları hatta tedavimi hastanelerinde devam ettirmek istediklerini söylemeleri çok zarif bir hareketti. Özür niteliğinde sadece adımı vererek istediğim zaman hastanelerine gidebileceğimi söylediler. Ben tedavime kendi hekimimle devam ediyor olduğumu söyleyerek teklifleri için teşekkür ettim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön