31 Ağustos
#12524456

Dünya Göz Hastanesi 440 TL İstenmesi

28 Ağustos'ta gözde kızarma akma ve ağrı şikayetiyle doktora gittim A** T** isimli doktora 275 TL ücret karşılığında muayene oldum. Bir cihazla gözüme baktı ve hiçbir şey görünmediğini başka bir test var onu yaptırırsanız anlarız diyerek gönderdi danışmaya gittiğimde bu testin 440 TL olduğunu öğrendiğim için maddi durumdan dolayı yaptıramadım.


Sonra devlet hastanesine gittim ve gözümde enfeksiyon olduğunu söyleyerek damla ve krem yazdılar. Anlamadığım nokta bu teşhisi A** T** isimli doktor koyamadı mı acaba 440 TL istediler. Konuyu Tüketici Mahkemelerine de taşıyacağım dan şüpheniz olmasın. İnsan sağlığını ticarete dönüştüren başka bir hastane daha görmedim.

Sevda Sevda 4.816 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi02 Eylül

    Sayın Sevda K., Bildiriminizle değerlendirmeye alınmış olup, yetkililerimiz tarafınıza irtibat numaranızdan ulaşamamıştır. Bildiriminizle ilgili yetkililerimiz tekrar tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Hastanemizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve şikayet taleplerinizi; www.dunyagoz.com.tr adresinin iletişim bölümünden veya 444 4 469 numaralı çağrı merkezimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları