25 Mart 2013 #1705059

Dünya Göz Hastanesi 2 Başarısız Ameliyat Ve Fahiş Ücretler!

DGH ataköy şub. ne 2006/2007 yılında göz bebeğimde ki estetik sorun için gittim ilgili doktorlar bana sorunu çözebileceklerini söyleyip uçuk bir ücret karşılığı ameliyat yaptılar, ameliyat sonrası yapılan ameliyatın basit bir şaşılık ameliyatı olduğunu öğrendim (gözümde şaşılık yoktu) ve gerçek sorunum devam ediyordu.


2. operasyonumu ise bir gözümdeki şaşılık ve iriste ki estetik sorun için altunizade şub. de 2012 eylül ayında oldum iki gözüme yapay iris uygulaması ve tek gözüme göz içi mercek takıldı 35. 000 lira alındı karşılığında, göz içi mercek göz kaymasını/şaşılığı önlemek içindi şuan az gören gözüm hiç görmüyor ve kayma dahada arttı madden/manen/psikolojik/estetik bir darbe daha vurdu .

Hasan 18.534 Okunma

Cevaplar

 • Hasan28 Mayıs 2017

  Memnuniyet filan sağlanmadı bir göz acayip bir renk diğer başka bir renk oldu, sağlam gözde körlükle karşı karşıya, ortada bırakıldım, yaşadıklarımı buradan okusun herkes ibret alsın https://www.engelliler. Biz/forum/saglikla-ilgili-bilgi-haber/97548-yapay-iris-uygulamalari. Html

 • Hasan13 Şubat 2017

  Ameliyatı olduğum dönem için, bir asgari ücretlinin yemeden içmeden 4 senelik birikiminin tek kuruşuna bile dokunmadan biriktirmesi sonucu olabileceği ameliyatın sonrasında gözümün son durumunu da sizlerle paylaşmayı kamuoyu adına bir borç bilirim, ayrıca ameliyatı yapan doktor ameliyat sonrası hastası olan benimle görüşmeyi kabul etmedi, hastanenin diğer doktorlarıda göz içine takılan tüm malzemeleri çıkartma çözümünü sundu, yani 4 senelik birikimim çöp, olduğum ameliyat boşa olacak, gözümün daha kötü olmasıda çabası, ameliyat sonrası takılan yapay irisler sonucu 2 gözün korneasıda bozulmuş ve zaman içinde iki gözdende tekrar ameliyat olmam gerekecek, anlayacağınız arızalı gözüme (sol göz) estetik çözüm için gittim, 4 senelik birikimim, sağlam gözümün (sağ göz) korneasının bozulması ve umutlarımın suistimal edilmesi ile sona erdi süreç, gözün son fotoğrafı şu şekilde. Http://hizliresim.com/VPorPj

 • Hasan16 Mayıs 2013

  bugün ameliyat olduğum şubenin müdürü aradılar ve gözüme bir makine muamelesi yaptılar, ameliyatta gerekli parçaların göze takıldığını ve gerisinin kendilerini ilgilendirmediğini belirttiler, ameliyattan önce gözümün gördüğünü ve az şaşı olduğunu belirttim ameliyat sonrası ise gözümün kör olduğunu ve şaşılığın arttığını belirttim ve bunun sebebinin doktor ihmali sonucunda olduğunu belirttim, ameliyat sonrası gözümde oluşan şikayetlerimi (şimşek çakması, ağır ağır gelen perde) doktoruma muayenede iletmeme rağmen bunun es geçilip, benim retina dekolmanı ameliyatına yönlendirilmemem sonucu gözüm kör oldu, gözüm tamamen kör olduktan sonra şikayetim üzerine grubun başka bir doktoru tarafından yapılan muayenede ve aramızda geçen konuşmada bunların retina dekolmanı belirtileri olduğunun ve ameliyat zamanımın geçmiş olduğunu belirttiler kendileri, olan hem bir gözüme hemde ömür boyu birikimim olan ve iki ameliyatta elimden alınan küçük bir şehirdeki ev parasına oldu, siz siz olun umutlarınızın kullanılmasına müsaade etmeyin, hukuki kanalları araştırıyorum şimdide bir sonuç alırsam durumu burdan benle aynı durumu paylaşma ihtimali bulunan arkadaşlarla paylaşacağım ve bu grubu asla önermiyorum.

 • Hasan08 Mayıs 2013

  Dün Marta hanım aradılar beni, ulaşamama gibi bir sorun yok lütfen çarpıtmayınız, kendileri konuyu genel direktörlerine iletip, bir iki gün içinde bir çözüme ulaşıp dönüş yapacaklarını belirttiler, saygılar.

 • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Hastamızı bir çok kez aramamıza rağmen ulaşılamamıştır, kendileri güncel bir irtibat numarası iletebilirlerse en kısa sürede tekrar taraflarına dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Dünyagöz Hastanesi

 • Hasan05 Mayıs 2013

  Buraya şikayetimi 25 martta yaptım hala hastane bir tatmin edici cevap vermedi doktorla halledin sorununuzu dediler. Demekki hasta ve sağlık önceliği değil para önceliği geçerli, her iki gözümdende ameliyat oldum sırası ile 1 er gün ara ile önce sağlam gözüm sağı ameliyat ettiler, geceyi sıkıntılı olan sol gözümle geçirdim yanımda refakatçi olmadan, göz görmese idi nasıl refakatçisiz geceyi geçirebilirdim, refakatçim olmadığını hastane görevlileri biliyor ve tutuluyor ise kayıtlarda mevcut, yani gören bir göz vardı ameliyat öncesi hafif şaşı, şimdi tamamen kör oldu gözüm ve eskisine rahmet okuturcasına şaşılık arttı gözümde, herkes okusunda ibret alsın bunları, önümüzdeki hafta ortasından itibaren hukuki sürecede girişeceğim inşallah.

 • Hasan02 Mayıs 2013

  Kurumsal bir firma zannettiğim dünya göz hastanesi bana gözümün bu duruma gelmesi sonucunda kendilerinin birşey yapamayacağını ve ameliyatı yapan doktorla bir randevu ayarlayabileceklerini söylediler. Bende bir randevu istemediğimi bu saatten sonra doktorla ne konuşacağımı dile getirdim kendilerinin görüşüp bana dönüş yapmalarını istedim. 2 hafta geçti üzerinden ne ses var ne soluk. Kurumsallık bumudur? Hasta ile doktoru karşı karşıya bırakmak. Birde göz artık tamamen görmediği için kaymam/şaşılığım arttı bu duruma ameliyatı yapan doktor görme kalmadığı için doğal derken, şikayetim sonucu görüştüğüm grubun bir diğer doktoru hayır kayma/şaşılık yok diyor. Ben bütün birikimimi bu ameliyat için dökmüşken grubun bir doktoru bilmem kaç liralık botoks masrafından kaçınıyor, kayma yok diyor. Hastane grubu dünya görmeye değer sloganı ile tüm heryerde reklamlar verip bu sloganı kullanırken bir hastası hem 35.000 tl veriyor hemde ameliyat sonucu oluşan durum ve bunun ihmalinden dolayı bir gözü kör kalıyor. Bumudur göze ve hastaya verilen önem. Önümüzdeki hafta ortasına dek doyurucu bir çözüm bulunup tarafıma bildirim yapılmazsa bende hukuki kanallardan hak arama çalışmaları için araştırmalara ve girişimlere başlayacağım. Herkes bu olanları bilsin diyede buraya gelişmeleri yazacağım. Kucak kucak para akıtıp her tarafa bayrak ve flamalarla reklam yapmak değildir sadece değer yaratmak, hasta memnuniyeti ve geri dönüşümde maddi/manevi hasta tatminidir esas değer yaratmak.

 • Hasan21 Nisan 2013

  Özelden mesaj atan ve yapay iris ameliyatı hakkında bilgi isteyen arkadaşlarım tavsiye etmiyorum açıkçası bu ameliyatı, neden derseniz ameliyat sonrası gözümde retina dekolmanı oluşmuş ve bu konuda uyarılmadığım için gözüm tamamen kör oldu ve tedavi zamanıda geçmiş, eskiden duvar saatini görebiliyor okuyabiliyordum şuan hiçbirşey göremiyorum hem param gitti hemde gözüm anlayacağınız, şaşılıkta arttı gözde bu yüzden tavsiye etmiyorum, hem benim gibi gözünüzü tamamen kaybedebilirsiniz hemde paranızı çöpe atarsınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön