Dünya Göz Hastanesi Operasyon Sonrası İlgisizlik !

Taylan Y. |

Dünya Göz Hastanesi'nde yapılan operasyon hemen sonrasında gerekli uyarı ve önlemler çok yetersizdi. Olumsuz yan etkilerde, doktorlar yeterli düzeyde ilgilenmediler, hiç takip yapılmadı. Süre, ilaçlar, yapılması gerekenler gibi konularda yeterli bilgilendirme yapılmadı . Acil durumda hastaneden arayarak doktoruma ulaşamadım. Kartlarında cep numaraları yok.

Bir doktordan “bana niye geliyorsunuz?”gibi bir cümle duydum. Operasyona ilişkin belge istediğimde , belgede şikayet kısmında sağ gözde ışık çakması şikayeti yazıyordu. Bu tamamen gerçek dışı. Ağrıdan duramayıp tekrar gittiğimde bile bir saate yakın bekletildim.

Etiketler :

Muayene Sıra - Bekleme Süresi Ameliyat - Cerrahi Müdahele Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taylan Y.
  06 Eylül
  15:34

  biraz detaylandırayım, önce gözümde bir problem olmadığını doktordan öğrendikleri söylendi. Bu yanlış bilgiye hangi takip ve muayene sonucu ulaştıklarını bilmiyorum. daha sonra kontrol muayenesi için davet edildim hastanenin bana güven vermediğini başka bir doktora gittiğimi söyledim. Oldu o zaman geçmiş olsun denilip görüşme sonlandırıldı. Böyle platformalara yazmayan kaç hastanın takibi yapılıyor merak ediyorum.

 • 06 Eylül
  14:47

  Hastamız ile görüşülmüştür, kontrol için hastanemize davet edilmiştir ancak hastamız davetimize olumlu yanıt vermemiştir.
  Saygılarımızla
  Dünyagöz Hastanesi