06 Eylül 2013

Dünya Göz Hastanesi Gözlerimi Bozdu Körlükle Karşı Karşıyayım!

Gecen yıl Eylül ayında samsun Dünya Göz hastanesine miyop olan gözlerim lazer ameliyatı yaptırdım Ameliyat öncesi hastane çalışanları ve doktoru bana gözlerim düzelir garantisi verdi, bende sözlerine ikna oldum ve Piyasanın çok üstünde bir meblağ ücret ödeyerek ameliyatım oldum.

6 ay sonra gözlerimde 2 numaraya yakın miyop olduğunu ve astigmat olduğunu belirten rapor aldım, şikayetçi oldum fakat Dünya Göz Hastanesi yetkilileri şikayetimi geri alırsam paramı iade edeceklerini belirttiler, bende şikayetimi geri aldım fakat dün doktora gittiğimde 2. bir şokla yıkıldım çünkü gözlerimde 2 numara miyop yakını görememe, gözde tembellik, astigmat ve gulokom başlangıcı olduğu öğrendim ve körlükle karşı karşıyayım!

Hülya 5.392 Okunma

Cevaplar

 • Hülya 21 Mayıs 2014

  Hala cevap bekliyor verecek cevapları yok cünkü gözlerimi bozdular olan bana oldu Dünya Göz yetkilileri

 • Hülya 15 Mayıs 2014

  Dünya göz hastanesine ameliyat oldugum tarihten beri gözlerimdeki rahatsızlık iyce ilerledi,artık geceleri kişileri ve yazıları secemiyorum, gözümde sanki şimşekler cakıyor sag gözümde tembellik iyice ilerledi yakını gözlüksüz göremiyorum Dünya göze gidip Ameliyat olmakla hayatımın hatasını yapmışım cok pişmanım lütfen reklamlarına aldanıpta dünya göze ameliyat olmayın inanın son pişmalık fayda etmiyor ameliyat olmadan önce sadece uzagı net göremiyordum Dünya göze Dr A.pülüre ameliyat oldum şimdiyse ne yakını nede uzagı net göremiyorum cok pşmanım Dünya göz hastanesi personeline ve beni ameliyat eden doktor A,pülüre hakkımı helal etmiyorum.

 • Hülya'nın Teşekkür Mesajı07 Şubat 2014

  Şikayetvar. Yetkililerine teşekkür ederim saolsunlar var olsunlar Madurların yanında oluyorlar. Böyle insanlarda olmasa Vay halimize.

 • Hülya 07 Şubat 2014

  Dünya Göz Hastanesinin bana yaptıgı kötülük yanlarına kar kaldı. Lütfen benim düştügüm hataya düşmeyin Dünya Gözden uzak durun.

 • Hülya 18 Aralık 2013

  Keşke gözlerim iyi olsaydıda paramı vermeselerdi razıydım,şuan paramı aldım ama gözlerimden oldum yakınıda uzagıda net göremiyorum hayatımın hatasını yaptım dünyagöz hastanesine giderek benim düştügüm hataya düşmeyin janjanlı dünyagöz reklamlarına aldanmayın ben inandım şuan bu haldeyim.

 • Hülya 30 Kasım 2013

  Dünyagöz hastanesine güvenmekle cok büyük hata ettim

 • Hülya 12 Kasım 2013

  Dünyagöz hastanesine gittiğime cok pişmanım, reklamlarına aldandım sonuç hüsran oldu keşke Ameliyat olmadan iyce araştırsaydım

 • Hülya 02 Ekim 2013

  Hakkımı hukuk yoluyla aramaya karar verdim, Dünyagöz bana yaptığını başka insanlara yapmasın

 • Hülya 18 Eylül 2013

  Ben, evde eşe dosta elişi nakış yaparak ordan kazandığım parayla 2evladını okutmaya çalışan bir Anneyim,Gözlerim benim ekmek kapımdı dünyagöz sayesinde artık ekmek paramdanda oldum artık nakış gibi işler yapamıyorum Ameliyat parasını bile borç bulmuştuk keşke hiç ameliyat olmasaydım yada iyce araştırıpta öyle karar verseydim ömrümün sonuna kadar bu üzüntüyle yaşıycam.ve Ömrümün sonuna kadarda Dünyagöz hastanesinin bu başarısını heryede yazıcam ben yandım başka insanlar yanmasın.

 • Hülya 11 Eylül 2013

  Dünya göz hastanesinden bırakın memnuniyeti öleceğimi bilsem birdaha o hastaneye gitmem psikolojim bozuldu be bunu haketmedim

 • Hülya 10 Eylül 2013

  Degerli site yönetimi, alakanıza teşekkürlerimi sunarım,Dünya göz yetkilisi beni aradı, ve şikayetimden vazgeçmem halinde ömür boyu tedavi masraflarımı karşılıycaklarını söylediler,fakat şuan manevi olarak çökmüş durumdayım, hayatım boyunca iki gözlük kullanmaya mahkum edildim,Şikayetimin sitenizde yayında kalmasını Özellikle rica ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön