19 Mart 2013

Dünya Göz Hastanesi Doktor Teşhis Koyamadı!

5 yasındaki oğlum maltepe Dünya Gözde şaşılık tedavisi görüyor şaşılık alanında uzman doktorumuz 5 ay gibi süre muayenemizi yaptı en sonunda ameliyat söz konusu olunca prof olmayan bir hekime yönledirdi aynı şeyleri başa sardık ve ben sıkıldım peki bizi neden gerekli kişi tedavi sürecinde yönlendirilmedi ben durumdan rahatsız oldum.

Ameliyattan da vazgeçtim şimdide proftan randevu alacağım 250 tl diyorlar artık ameliyata ne kadar isterler bilmiyoruz. her seferinde gittim 70 lirayı çöpe atıp geldim sizin gibi işini iyi yaptığını iddia eden bir kuruma bu hiç yakışmadı. ve şube müdürmüş birisi ters ters konuştu arabanı neden buraya koydu iki saat seni mi bekleyeceğiz diye bir de kavgaya tutuşacaktık.

Ferdi 786 Okunma

Cevaplar

  • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi17 Nisan 2013

    Hastamız ile görüşüldü, hastamızın yaşamış olduğu bu sıkıntıdan dolayı üzüntümüzü dile getirerek, kendisine açıklama yapılmıştır. Çocuğunun tedavisi ile ilgili yönlendirilen doktorumuz ile takibine devam edilmesi gerektiği aktarılmıştır. Hastamız geri dönüşümüzden dolayı memnuniyetini ifade etmiştir. En kısa zamanda randevusunu alarak tedavisine devam edecektir. Saygılarımlarımızla Dünyagöz Hastanesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön