20 Mart 2013

Dünya Göz Hastanesi Ayaktan Hasta İşletme Bedeli!

28. 03. 2012 tarihinde Dünya Göz Hastanesinin Ankara Kavaklıderedeki yerine muayene için gittik. Bizden 22, 36 TL Poliklinik Muayene Ücreti haricinde Ayaktan Hasta İşletme Bedeli adı altında 134, 85 TL ücret tahsil ettiler. Konuyu SGK ya bildirdik ve Ayaktan Hasta İşletme Bedeli nin mevzuata uygun olmadığını öğrendik.

Bu hastane yetkilileri bizden şikayetimizden vazgeçmemizi isteyerek paramızı geri getirdiler. Kabul etmedik. Ancak bu şekilde vatandaşların mağdur edilmesine üzüldüm. Şikayette bulunmayanların paralarının geri verilmediğini öğrenmekle beraber ve bu ücretin devamlı surette tahsil edilmesine rağmen devletin önlem almamasına üzüldüm.

Nihat 1.187 Okunma

Cevaplar

  • Nihat16 Eylül 2013

    Bu hastanede hasta sağlığı değil para ön plandadır. Maalesef.

  • Nihat16 Eylül 2013

    Firmada hasta sağlığı ve memnuniyeti değil para ön plandadır. Herkes bile.

  • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi23 Nisan 2013

    Hastamız aranmış konu ile ilgili şikayetleri dinlenmiştir. Dünyagöz Hastaneleri’nde hasta sağlığı ve memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Yapılan telefon görüşmesinde alınan bilgiler doğrultusunda gerekli düzenlemeler yapılmış ve hastamıza bilgi verilmiştir. Hastamıza istek ve önerilerini bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Dünyagöz Hastanesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön