05 Eylül 2013

Dünya Göz Hastanesi Ameliyatta Ayrım Yapıyor!

29 Ağustosta Dünya Göz Hastanesi Gaziantep şubesine gittim. Telefonla randevuda ödemem gereken ücretin 22. 5 TL olduğunu söylediler, ama benden 38 TL aldılar. Sebebini sordum siz fırsat grubundan değilsiniz dediler. Artık o gruba nasıl giriliyorsa? Telefonla randevuda katarakt ücreti 180 dediler ama 194 istediler,onu da kabul ettik.

Salıya kadar hastanemizde ameliyat yok dediler . Salı günü operasyon için gelin dediler . Ama o hastanedeki bir hastaya benim yanımda 1000 Euro nakit verirse ameliyatı hemen olabileceğini söylendi. Pazartesi beni arayıp ameliyathanelerinin bakıma girdiğini söylediler . İsterseniz sizi 4 saat mesafedeki Adana şubemize gönderelim dediler. SGK'lıyı başlarından savmak değil de nedir bu?

Eyyup 1.836 Okunma

Cevaplar

  • Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi05 Ekim 2013

    Hastamız ile hastene müdürümüz görüştü.Gerekli bilgilendirme yapılmış.olup,memnuniyet sağlandı. Saygılarımızla Dünyagöz Hastanesi

  • Eyyup 09 Eylül 2013

    firma benimle iletişime geçti ama bana hiç bir çözüm sunmadı

  • Eyyup 06 Eylül 2013

    bügün arandım 1000 euro istenen hastanın operasyonunun yapılacağı ameliyathanenin katarakt ameliyathanesinden farklı olduğunu söylediler.diğer ameliyathane her zaman açıkmış.adanaya gönderme işi için de bakım için sipariş ettikleri malzemenin amerikadan geldiğini ve gümrükte takılı kaldığını ondan dolayı o teklifte bulunduklarını söylediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön