10 Aralık 2013

Dünya Devi TTNET'in Haline Bak!

İnternet ile alakalı oluşabilecek bunca sorun varken sizin tek yapabildiğiniz sadece ve sadece hiçbir şey yapamayan çağrı merkezlerini aratmak. Aradığımızda tek yapabildikleri çağrı kaydı yapabilmek. Servis nerede kaldı? Cevap yok. Ne zaman gelirler ne olacak bu bağlantı? Cevap yok.
Faturayla ilgili birşey danışacağım? Cevap: şuan sistemimiz arızalı bakamıyoruz...

Bağlantı yok ne yapabiliriz? Çağrı kaydı oluşturuldu sizi arayacağız beyefendi... Ne arayan ne soran ne gelen ne giden...

2013 yılında Türkiye'ye internet bağlantısı alt yapısını sağlayan tek firma TTNET'in haline bak!

Uğur 29 Okunma

Cevaplar

  • Uğur11 Aralık 2013

    hayır hıc bır maıl yada bılgılendırme yapılmadı hala ne ılgılenen ne soran var anca standart cevap atıyorsunuz her seye aynı seyı yazın durun ıste cok guzel yapıyorsunuz ısınızı brovo rezıllıge devam!

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön