20 Ocak 2014 #2244243

Dumankaya İnşaat'ın Çevreye Verdiği Zarar

Sayın Dumankaya İnşaat Yetkilileri; Aydınlı Kampüs Doğu projenizde inşaat malzemelerinizi gelişi güzel çevreye bırakmışsınız ve sitenize ait olmayan yol kenarında ağaçların üzerine bırakılan bu malzemeler ağaçlara zarar vermiş durumda Kendi çevrenizi düzelteyim derken başka alanlara dikkatsiz davranarak zarar vermeniz hiç hoş değil. Proje Müdürlerinize gerekli bilgilendirmeyi yapmanızı rica ederim.


Konu ile alakalı fotoğrafları çektim ve konunun takipçisi olacağın. Ayrıca böyle konular ile alakalı İnternet sitenizde bir mail adresi bulamadım. Böyle büyük bir firmanın çağrı merkezi akabinde mail ortamında da şikayetleri kayıt altında tutması gelişmeniz açısından yarar sağlayıcı düşüncesindeyim.

Melihkoylu 731 Okunma

Cevaplar

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi28 Ocak 2014

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konu ilgili Proje Müdürümüze bildirilmiştir. Sorunun giderilmesi için gerekli tedbirler alınmıştır. Şikayet ve önerilerinizi aşağıda belirtilen e-posta adresleri üzerinden direkt bize gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, [email protected] [email protected] Dumankaya Pusula 444 7 222

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön