21 Mart 2013 #1699188

Dumankaya İnşaat Verilen Bir Sözün Yerine Getirilmemesi!

Dumankaya İkon Projesinden daire satın aldım. Biz dairelerimizi satın alırken Bizlere "12. 22. ve 32. katlarda kat bahçesi-seyir terası olacak ve sabah yürüyüşlerinizi İstanbula 90 mt yükseklikte yapacaksınız" dendi. teslimat sırasında gördük ki 32. katta ki kat bahçesinin yerine dublex daireler yapılmış .


Dumankaya ya sorduğumuzda sanki bize hiç öyle sözler verilmemiş gibi kataloglardaki görsellerde gözükmüyormuş gibi neredeyse bizim hayal gördüğümüzü iddia edecekler tek yaptıkları savunma projenin ruhsat dahilinde yapıldığı.

Fatih 1.397 Okunma

Cevaplar

  • Fatih02 Kasım 2013

    6 eylülde yazdığım yazıda "32. katta insanların evinin önünden geçen bir yürüyüş yolu" demişim onuda kaldırmış 32. katta 'seyir terası denilen yerde' gereksiz bir kat boşluğu kalmış. -dumankaya inşaat- ikon projesinde tam bir fiyasko yaşadı 1050 müşterinizin hangisine sorarsanız sorun 'kat bahçesi' konusunda benimle aynı görüştedir emin olun. marka güvenilirliğiniz bitmiştir bunun tartışılacak bir yani yoktur.

  • Fatih06 Eylül 2013

    sevgili dumankaya inşaat ... burdaki yazınızda da belirttiğiniz üzere -3 kat bahçesi- diyorsunuz ama 32. katta kat bahçesi! sadece insanların evinin önünden geçen bir yürüyüş yoludur -3 kat bahçesi- demeniz için hepsinin aynı olması gerekmez mi? marka güvenirliğiniz yerle yeksan oldu bu yaptığınızdan ötürü. saygılarımla kolay gelsin

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Fatih Şeker, bildiğiniz gibi Proje' de bulunan 3 kat bahçesi de ortak kullanıma açık olup, site sakinleri tarafından kullanılmaktadır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön