13 Şubat 2014 #2292223

Dumankaya İnşaat Spor Salonun Kapatılması

Evi satın almadan önce gezerken spor salonu olduğu belirtilerek satıldı. Bir baktık ki atletic-o spor salonuna site sakinleri de para vermesi gerekiyormuş. Peki 2 yıldır gittiğin spor salonu kar edemiyor diye kapatılıyor. 900 e yakın ķonuttan 600 civarı bu durumdan madurdur.


Ya doğru satış yapılsın yada bu salonu lütfen kapatmayın. Ayrıca 10km yakına aynı salondan açmanız işletme müşterilerini bölmüştüŕ. Büyük firmaya yakışmayacak bir işlemdir bu. 600 üyesi olan bir spor salonu bu şekilde kapatılmaz. Firma ismine güvendik taşındık uzaklarda olan salonunuzda minnacık soyunma odalarında iç içe olan salonunuza zorla gitmek zorunda değiliz.

Murat 675 Okunma

Cevaplar

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi07 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Konsept Athletic-o Spor Tesislerimizin faaliyetlerine devam etmesine yönelik taleplerinize istinaden devir için şu an birkaç firma ile görüşme haline olduğumuzu ve bu görüşmelerin kısa sürede olumlu olarak sonuçlandırılmaya çalışıldığını belirtmek isteriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Dumankaya İnşaat 444 7 222 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön