18 Eylül 2013 #2016943

Dumankaya İnşaat Konsept Sitesinde Gürültü Bitmiyor!

3 yıl önce Dumankaya İnşaat Konsept sitesine taşındığımızda gayet mutluyduk. Gerek site çevresi, gerek de sessizliği bize çok cazip gelmişti. Fakat taşındığımızın ertesi ayında sorunlarımız başladı.


3+1 olarak taşındığımız evimizin bitişik dairesine 1+1 daire yapılmış ve salonundaki mutfak bölümü de yatak odamızın tam olarak bitişiğine yapılmıştı. Gece tam da yatak başucumuzdaki duvarın arka tarafındaki mutfağı yapan Dumankaya İnşaat yetkililerine seslenmek istiyorum;


"Madem ki 1+1 ev tasarlayıp eklediniz o halde neden en azından bir ses yalıtımı bile yapmadınız? Ses yalıtımsız olarak yaşadığımız yatak odamızda nasıl uyumamızı bekliyorsunuz?" Sormak istiyorum gerçekten.

Filiz 1.439 Okunma

Cevaplar

  • Filiz09 Ekim 2013

    Sıfır anlayışlı firma dumankaya inşaat. Hepsi bu. Sadece ilanlarımızı kaldırma derdindeler. Madem öyle evlerinden bu kadar memnunlar neden sürekli şikayeti kaldırmaya çalışıyorlar. Herkesin bilmesi gerekir duvarların ince olduğunu.

  • Filiz09 Ekim 2013

    25 cm. kalınlığında bir ses yalıtımının kesinlikle olmadığını düşünüyorum. Yan odadaki tüm konuşmaları gayet net duyabiliyorsam nasıl 25 cm. kalınlığında bir duvar olabilir ki aramızdaki? Bunlar yanlış bilgiler. Evde oturup, rahatsız olup tüm yatak odamı orta odaya 25 cm.lik duvar yüzünden taşımadım kusura bakmayın.

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Filiz Avcı, Konsept İstanbul Projemizde duvar imalatında 25 cm. kalınlığında ses ve ısı yalıtımı olan YTONG tuğla kullanılmıştır. 79.000 m2 büyüklüğünde alan üzerinde bulunan Konsept, radye temel, tünel kalıp sistemli betonarme bir yapıdan meydana gelmektedir. 3 etaptan meydana gelen Konsept, 39 m2 stüdyodan, 261 m2 lik villaya kadar değişen 18 farklı daire tipinde 845 konuttan oluşur. . Konsept İstanbul, kullandığı modern inşaat teknikleri, zemin sağlamlığı ve Sahil Yolu, TEM ve E-5 gibi ana arterlerle ülkemizin en önemli karayolu ağlarına hemen bağlanma gibi olumlu özelliklerinin bileşimiyle Kurtköy Bölgesi' nin en iyi prim yapan Projeleri' nden biri olarak daire sahiplerini memnun etmektedir. Bize, 4447222 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile her türlü konuda ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön