08 Aralık 2015

Dumankaya İnşaat Dumankaya Adres Su Projesi 1,5 Senedir Alınamayan Tapu!

Dumankaya Adres Su projesinden yatırım amaçlı olarak bir daire satın aldım. Daireyi Nisan 2014'te teslim aldık. Yükümlü olduğum her türlü ödemeyi teslimat zamanında tamamlamış olmama rağmen halen tapuyu alamadık. Haziran 2014'te tapu ile ilgili bilgi almak için destek hattını aradığımda, süreçte hiç sorun yokmuş gibi ilgili belgelerin ve yatırılması bedelin kısa süre içinde tarafıma bildirileceği söylendi. Lakin işin aslının öyle olmadığını arsa sahipleri ile firmanın davalık olduğunu sonradan öğrendik. Soran kişilere verilen bilgi hukuki sürecin tamamlandığında gerekli bilginin verileceği şeklindedir. Mağdur durumdayız ve sürecin ne aşamada olduğu konusunda dahi bilgi verilmiyor.

Emin 476 Okunma

Cevaplar

  • Emin17 Temmuz 2017

    Halen tapuyu alamadık.

  • Emin14 Aralık 2015

    Ben şikayetimde hukuki sürecin ne aşamada olduğu hakkında herhangi bir bilgi verilmediği, sadece tamamlandığında bilgi verileceği şekilde olan yaklaşımı eleştirmişim. Yine aynı mesaj şablonu yapıştırılıp cevap veriliyor. Müşteri memnuniyeti vizyonu olan bir firma olsa en azından telefon ile ulaşır ilgili konu hakkında daha elle tutulur bir açıklama yapardı. Yatırım amaçlı olarak Dumankaya firmasına ait projelerden emlak edinmek isteyen küçük yatırımcıya kesinlikle önermiyorum.

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi10 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Dumankaya Adres Su projemizle ilgili tapu işlemlerinin en kısa süre içerisinde sonuçlanması için, hukuki sürecimiz devam etmektedir. Hukuki süreç sonrasında daire sahiplerimize gerekli bilgilendirmeleri yapacağımızı bildirir, Bu süreç içerisinde firmamıza gösterdiğiniz anlayış ve güveniniz için teşekkür ederiz, Dumankaya olarak dairenizle ilgili satış öncesi ve/veya sonrası tüm soru ve taleplerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, talep ve önerileriniz için bizlere 444 7 222 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Dumankaya Pusula 444 7 222 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön