31 Ekim 2016 #6807529

Dumankaya İnşaat Bitmemiş İnşaattan Aidat İstiyorlar!

Ritim İstanbul projesinden satın aldığım ve natamam olan stüdyo 1+0 daire için eylül ayında 340 TL aidat yansıtıldı. Dumankaya'nın natamam olarak verdiği dairelerin iç dekorasyonlarının tamamlanması için son tarih 30 Eylül 2016. Yani o blokta her yer eylül ayı sonuna kadar inşaat halinde devam etmekteydi. Kaldı ki halen site genelinde ne mağazalar, ne çevre düzenlemesi ne havuzu vs. Tamamlanmış değil. Dairem A4 blokta ve halen her yer toz toprak. Seyir terasları dahil inşaat modunda. 3 Ekimde, yansıtılan aidata itiraz dilekçesi yazmama rağmen dönüş olmadı. Defalarca telefon açtım. Ya sıra gelmemiştir dediler ya da ileteceğiz yetkiliye deyip kapattılar.
[email protected] adresine mail atın dediler, mailler gitmiyor! Mail kutusu dolu diye uyarı geliyor. Tekrar tekrar 444 7 222'yi arıyorum, 5 dk. Bekliyorum açan yok. Açsalar da çözüm yok!

İlker 3.435 Okunma

Cevaplar

  • İlker07 Kasım 2016

    Ritim İstanbul projesinden satın aldığım ve natamam olan stüdyo 1+0 daire için eylül ayında 340 TL aidat yansıtıldı. Natamam olarak verilen dairelerin iç dekorasyonlarının tamamlanması için son tarih sözleşmedeki resmi tarih30 Eylül 2016. Yani o blokta her yer eylül ayı sonuna kadar inşaat halinde devam etti. Kaldı ki halen site genelinde ne mağazalar, ne çevre düzenlemesi ne havuzu vs. Tamamlanmış değil. Dairem A4 blokta ve halen her yer toz toprak. Seyir terasları dahil inşaat halinde. 3 Ekimde, yansıtılan aidata itiraz dilekçesi yazmama rağmen Kasım ayında ödeyeceksiniz diye dönüş geldi. Müşteri memnuniyetini geçin, sadece alacakları üzerine iletişime geçen bir firma burası. Oturum olan olmayan fark etmiyor. Yeter ki para yatsın! Probleminiz varsa ama dönüşleri aylar sonra oluyor! Uzak durun!

  • İlker06 Kasım 2016

    İlgili konuya dönüş yapıldı. Tabii ki oturumu olan dairelerle aynı tutuldu. İnşaat süreci içindeki stüdyo daireden Eylül ayı aidatını ödememiz gerektiğini bildirdiler. Asla mantıklı yaklaşımları yok. Asla müşteri problemleri çözülmüyor! Tamamen para odaklı yaklaşıyorlar. Ödemeniz varsa, sizden almak için her türlü takip ediyorlar, ama bir eksik varsa probleminize aylar sonra o da defalarca aradıktan sonra belki dönüyorlar. Karşınızda yetkili hiç yok! Satış Sonrası hizmetteki kişinin tek söylediği "sorunu yetkililere iletiyorum" Sonrasında siz o sorun çözülmedikçe defalarca arayacak ve aynı cevabı alacaksınız. Kendi vaadlerine asla uymuyorlar! Yeni adı mazaya. Bir şey fark etmedi...

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ritim İstanbul projesinde bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz, Dairelerimize ait aidat/ortak gider ödemeleri hakkında iletmiş olduğunuz talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birime iletilmiştir. En kısa sürede görüşme yapmak üzere tarafınıza tekrar dönüş yapılacaktır, Bildirimleriniz ve gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz, Dumankaya olarak dairenizle ilgili satış öncesi ve/veya sonrası tüm soru ve taleplerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, talep ve önerileriniz için bizlere 444 7 222 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. Dumankaya Pusula 444 7 222

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön