Dumankaya İnşaat Verilen Sözler Tutulmuyor!

Kenan Tuncer K. |

Dumankaya İnşaat Adres Su projesinden ev aldım verilen hiçbir söz tutulmadığı gibi evi nisan ayında teslim ettiler ama parkeler kalkık, duvarlarda ve dolap içinde küflenme var, çevre düzenlemesi yapılmamış,süs havuzlarında milyonlarca kurbağa yüzüyor, site halen inşaat pisliği içinde, site kapısı bile yok, ne bir muhatap bula biliyorsunuz nede bir ilgilenen var buradan millete yazdıkları cevaplara bakıyorum hep yalan dolan, bu halk size bunun hesabını sorar, hele şu bilirkişi bir gelsin siteye o zaman siz bizim peşimizden koşarsınız.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Fiziki Şartlar Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan Tuncer K.
  24 Ağustos
  16:43

  Evi satalı ve parayı alalı yıllar oldu taahhüt ettiğiniz süre bir yıl önce bitmesine karşın halen tapularımızı alamadık, güya büyük firma bunlar, göster büyüklüğünü de en azından karşımıza bir muhatap çıkar derdimizi anlatalım. Her yerde reklam yapıp ne denli güvenilir olduğunuzu anlatıyorsunuz, utanmadan bu projede sizden daire alan insanları neden mağdur ediyorsunuz.

 • 21 Temmuz
  18:45

  Merhaba,

  Daireniz ile ilgili bildirdiğiniz konular için Teknik Bölümümüze bilgi verilmiştir ve en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Site Yönetimi ise en kısa sürede kurulacak ve ortak alanlarda hizmet vermeye başlayacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Dumankaya Pusula
  444 7 222
  musteridestek@dumankaya.com