07 Temmuz 2014

Dumankaya İnşaat Verilen Sözler Tutulmuyor!

Dumankaya İnşaat Adres Su projesinden ev aldım verilen hiçbir söz tutulmadığı gibi evi nisan ayında teslim ettiler ama parkeler kalkık, duvarlarda ve dolap içinde küflenme var, çevre düzenlemesi yapılmamış,süs havuzlarında milyonlarca kurbağa yüzüyor, site halen inşaat pisliği içinde, site kapısı bile yok, ne bir muhatap bula biliyorsunuz nede bir ilgilenen var buradan millete yazdıkları cevaplara bakıyorum hep yalan dolan, bu halk size bunun hesabını sorar, hele şu bilirkişi bir gelsin siteye o zaman siz bizim peşimizden koşarsınız.

Kenan 4.374 Okunma

Cevaplar

  • Kenan 24 Ağustos 2015

    Evi satalı ve parayı alalı yıllar oldu taahhüt ettiğiniz süre bir yıl önce bitmesine karşın halen tapularımızı alamadık, güya büyük firma bunlar, göster büyüklüğünü de en azından karşımıza bir muhatap çıkar derdimizi anlatalım. Her yerde reklam yapıp ne denli güvenilir olduğunuzu anlatıyorsunuz, utanmadan bu projede sizden daire alan insanları neden mağdur ediyorsunuz.

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Merhaba, Daireniz ile ilgili bildirdiğiniz konular için Teknik Bölümümüze bilgi verilmiştir ve en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Site Yönetimi ise en kısa sürede kurulacak ve ortak alanlarda hizmet vermeye başlayacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Dumankaya Pusula 444 7 222 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön