14 Şubat 2014

Dumankaya İnşaat Tesisin Kapatılması

Dumankaya dikkatine. Bu bir şikayet bildirisidir. 3 yıldır TC Dumankaya Konsept sitesinde yaşamaktayım. Fakat 12.02.2014 itibarı ile bize iletildi ki; 01.03.2014 tarihinde klub kapatılıp, diğer klubünüz olan Atletic-O Trend'e geçecekmişiz, istemiyorsak ödemelerimizin geri iade edilecekmiş.

1- Nasıl böyle 700 civarında üyesi olan bir tesis zarar ettirilebilir?
2- Tesis zarar ediyorsa, siz bu tesisleri sitenizde sadece kar amaçlı mı açıyorsunuz? Hizmet amacınız yok mudur? daireler satılır yaa kiralanırken bu tesis vaadleri verilmektedir.
3- İki hafta içerisinde Dumankaya isimli bir spor tesisi kapatılıp müşterilerine ya diğer tesise geçersiniz ya da gidersiniz diyebiliyorsunuz?

Yusuf 722 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 07 Mart 2014

    Madem devir işlemleri yapacaktınız, neden tesisi kapatmadan bu işlemleri tamamlamadınız, sizin sayenozde mağdur durumdayız.

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi07 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Konsept Athletic-o Spor Tesislerimizin faaliyetlerine devam etmesine yönelik taleplerinize istinaden devir için şu an birkaç firma ile görüşme haline olduğumuzu ve bu görüşmelerin kısa sürede olumlu olarak sonuçlandırılmaya çalışıldığını belirtmek isteriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Dumankaya İnşaat 444 7 222 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön