10 Aralık 2015

Dumankaya İnşaat Tapu Verilmedi.

Temmuz 2015 tarihinde tapu masraflarının tamamını ödedim. 4 hafta sonra verileceğini söylediler. 24 hafta geçmesine rağmen hala alamadım. Dumankaya İnşaat iletişim merkezini her aradığımda durumun aciliyeti bildirildi. Size bilgi verilecek diyorlar sonuç yok.

Muzaffer 462 Okunma

Cevaplar

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi16 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Dairenize ait tapu belgeniz için Tapu dairesine evraklarınız gönderilmiştir, Tapu belgeniz hazır olunca tarafınıza yeniden bilgilendirme yapılacaktır. Yaşanılan bu süreçte firmamıza gösterdiğiniz anlayış ve güveniniz için teşekkür ederiz, Dumankaya olarak dairenizle ilgili satış öncesi ve/veya sonrası tüm soru ve taleplerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, talep ve önerileriniz için bizlere 444 7 222 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. Dumankaya Pusula 444 7 222 [email protected]

  • Muzaffer11 Aralık 2015

    Konsept Halkalı İnşaatından peşin olarak daire satın aldım. 6 ay geciklmeli olarak dairemi teslim ettiler Temmuz 2015 tarihinde tapu masraflarını ödedim 4 hafta içerisinde tapunun verileceği söylendi , 24 hafta geçmeine rağmen tapumu alamadım. İletişim merkezlerini defalarca aradığımda durumumun aciliyeti ilgili birimlere iletildiği söylendi bu konuyla alakalı sağlıklı bilgi verilmesini rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön