14 Mayıs 2013

Dumankaya İnşaat Sesli İşkence Çekiyorum!

20. Kattan sonra pencere açılmayacak diye beni yönlendirdiler ve 20. Kattaki tesisat katı altını bana sattılar. Ses yalıtımı yok. Makinelerin tüm sesi dairenin içinde. 24 saat kesintisiz uğultuya
ek olarak, bazı motorların farklı çalışması sonucu bazen üstümde uçak pisti varmış gibi bazen deprem oluyormuş gibi sesler gelmekte.

Bu durumu e-posta ile defalarca firma sahiplerine dahi yazmama rağmen yazılı bir cevap alamadım. Firma yetkilisinin getirdiği takas teklifi beni çok zarara sokuyordu, yanlış bilgiler ve hatalarla doluydu. Şimdilik paylaşmıyorum. Dumankaya yanlış bilgi vererek sattığı yerlerde ciddi bir problem olduğunda yazılarınıza cevap dahi vermiyor.

Hale 3.817 Okunma

Cevaplar

 • Hale10 Eylül 2013

  Merhaba Dumankaya, 8 aydır yaşadığım bu sorun nedeniyle antidepresan kullanıyorum ve geceleri uyurken dişimi sıktığım için sürekli dişçideyim son zamanlarda hepsinde problem çıkmaya başladı. Bu sorunu dumankaya aile fertleri de olmak üzere 444 lü numaranız a ve bir çok yere bildirdiğim halde bir çoğuna cevap bile verilmedi (Burasıda dahil) . Deneyeceğim başka yer kalmayınca kanuni yollara başvurdum zaten. Gösterdiğiniz yolları deneyeli çok oldu yani. Teşekkür ederim.

 • Dumankaya İnşaat Temsilcisi10 Eylül 2013

  Merhaba Hale Hanım, şirket iletişim politikalarımız daima müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Dumankaya olarak karşılıklı olumlu bir iletişim sürdürmeyi dileriz. Aklınıza takılan her türlü konuda bize sosyal medya hesaplarımızdan ve iletişim formlarımızdan ve 4447222 nolu Dumankaya Çağrı Merkezimizden daima ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 • Hale06 Eylül 2013

  Evet biliyorum hukuki süreç başlamadan ne buraya cevap verdiniz nede izolasyon çalışması yaptınız. Umarım hukuki sürecin başlamasıyla oluşan hareketliliğiniz olumlu sonuç verir.

 • Dumankaya İnşaat Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın Hale Korman, Tesisat katında izolasyon çalışması devam etmektedir. Çalışma tamamlandığında tekrar ses ölçümü yapılacaktır. Ses ölçümü sonucu ile ilgili tekrar tarafınıza bilgilendirmede bulunacağız. Bildiğiniz gibi konu hakkında hukuki süreç devam etmektedir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

 • Hale17 Mayıs 2013

  Memnuniyet ölçer güzel bir uygulamaymış. Bu siteyi ilk kez kullanıyorum çok ciddi ve güzel buldum. Dumankaya ile ilgili bu şikayetimden sonra hiç bir şey değişmedi. Aramadılar bile. O yüzden her şey 0 memnuniyet ölçerde. Dumankaya ile ilgili bir girişim daha vardı halen yayınlanmadı. Neden acaba ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön