Dumankaya İnşaat Pusula'nın Sorunlarını Görmezden Geliyor!

İlyas S. |

Dumankaya Adres Natura'da dairem için bildirdiğim sorunlara uzun zamandır bir çözüm getirilmedi. Dumankaya Pusula sadece eve gelip bildirdiğim soruna bakıyor ve yapacak bir şey yok diyor. Mesela, tuvaletler de sürekli koku oluşuyor. Giderdeki aparat değiştirildi ama soruna çözüm olmadı.

Konu ile ilgili birçok defa bildirimde bulundum. Sitedeki hemen hemen tüm dairelerde de aynı sorun var. Ama Pusula gelip bakıyor ve yapacak bir şey yok diyor. Yaptıkları işte kusur var bunu çözmek için bir şey yapmıyorlar. Pusulanın yolladığı ustalara sorunun çözümü için üsteleyince site yönetimine söylememi istediler. Bu arada site yönetimi de Dumankaya'da. Kendi aralarında top çevirip bizi oyalıyorlar.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlyas S.
  12 Ocak
  11:53

  Merhaba,

  konu hakkında şikayetimi girdikten sonra, telefonla bana ulaşılıp sorunu üretim departmanımız inceliyor gibi bir cevap verildi. Daha sonra da yukarıdaki cevap girildi Dumankaya Pusula tarafından. O günden bu güne ne arayan ne de soran oldu. Sorunla ilgili hiçbir işlem yapılmadı.
  Malesef bu yöntemle amaçlanan sorunlarla ilgileniyor imajı çizmekten başka bir şey değil.
  Ama gerçek şu ki Dumankaya sorunla ilgilenmiyor.

 • 31 Aralık
  16:03

  Değerli Müşterimiz,

  Talebiniz işleme alınmış olup işlemlerinizin hızlandırılması için gerekli yönlendirme yapılmıştır,

  Gösterdiğiniz anlayışınız için teşekkür ederiz,

  Dumankaya olarak dairenizle ilgili satış öncesi ve/veya sonrası tüm soru ve taleplerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, talep ve önerileriniz için bizlere 444 7 222 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Dumankaya Pusula
  444 7 222
  musteridestek@dumankaya.com