Dumankaya İnşaat (Miks) Satış Sonrası Hizmetlerin Sadece Adı Var!

Mustafa Tan U. |

Yaklaşık 4 ay önce yaşadığım problemi tam 8 defa site yönetiminden teknisyenler 3 defa pusula satış sonrası hizmetlerden gelenler hala çözemedi. Gelen kişi sitede görevli bir çalışan ve yanında teknik bilgi becerisi eksik ekipmanları olmayan bir teknisyen sorunu çözemedi. Satış sonrası hizmetler adı altında da sadece çağrı merkezinden alınan randevuyla Gelen yine aynı çalışan ve yanında formalite bulunan bir teknisyen. 11 kez gelinip bir sorun çözülemediyse sorun Eksik ekipmanları olan pusula da mı? Onları yönlendiren Merkez Dumankaya Satış Sonrası Hizmetlerde mi? Her şeyi bıraktık nisan ayı ilk haftası cumartesiden beri her cumartesi geliyorsunuz ve çözüm yok. 14 Mayıs Cumartesi 12.kez gelecek yine çözüm bulmayacağınızdan eminim. Dumankaya İnşaat denildiği zaman yaklaşmayacağım. İçinde olana da sabır ve kolaylıklar dilemekten başka bir şey kalmadı. Bu şikayet sizi anlatacaktır.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  18:01

  Değerli müşterimiz,

  Dumankaya Miks projesinde bizimle beraber olduğunuz için teşekkür ederiz.

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili Satış Sonrası Hizmetler ile görüşülüp en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

  Dumankaya olarak dairenizle ilgili satış öncesi ve/veya sonrası tüm soru ve taleplerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, talep ve önerileriniz için bizlere 444 7 222 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  Dumankaya Pusula
  444 7 222
  musteridestek@dumankaya.com