06 Kasım 2013

Dumankaya İnşaat İkon'da Yanlış Bilgi Verdiler!

1- 32 kat daireler bize satılırken tamamen ortak kullanıma açıktı. Ancak daha sonra bu kata eklenen dubleks dairelerin önü önce yaz ortasında çekilen plastik şeritlerle ve ekim ayı içerisinde yapılan cam korkuluklarla ortak alandan ayrıldı. Kimseye bilgi verilmedi, izin alınmadı. 32. katta artık kaçak yapılmış balkonlar var.

2. Evlerde sadece yarım açılan 1 kanat pencere var. Dumankaya İnşaat'a defalarca sorduk teknik olarak pencere eklenemez dediler. Şimdi diyorlar ki pencere başına 700 küsür USD ödeme yapın pencerelerinizi açalım. Ne oldu teknoloji mi gelişti, para kazanmanın başka bir yolunu mu buldunuz?

Erdem 937 Okunma

Cevaplar

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi08 Kasım 2013

    Sayın Erdem Tufan, 32. Katta bulunan balkonlar ilgili dairelerin tahsisli alanlarıdır. Gelen müşteri taleplerini değerlendirerek Teknik Ekibimizle yaptığımız çalışma sonrası ilave açılır cam çalışması uygun görülmüştür. Çalışma 10 yıl garanti ile en iyi hizmeti, en yüksek garanti ile veren firma ile seçilerek yürütülmektedir. Daha detaylı bilgi için 4447222 no' lu Çağrı Merkezimizden ya da Site Yönetimimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön