Dumankaya İnşaat Hayatımın Hatası!

Evindar N. |

Satış temsilcileri bize evi satarken her bir eve, 1 açık 1 kapalı otopark düşüyor dedi 1 eve yarım otopark düşüyor. " 850 eve 600 otopark! " bunu nasıl açıklayacaksınız?, taşınırken gidip elektrikçiyi, mutfakçı, boyacıyı vesaire.

Şantiyede arayıp onlara tek tek problemleri çözsünler diye rica edeceğimizi neden bu evi satarken söylemediniz? Neden gerçek evlerin örnek daireyle yakından uzaktan alakası yok demediniz, 1.5 yıl önce 9.500 TL civarında (su elektrik aboneliği ve iskan parası aldınız (800 evden bu parayı aldınız) hala ne iskan var ne de su elektrik aboneliği. Site bitmemiş. 1.5 yıl önce inşaata taşındık, hala inşaatta yaşıyoruz. Hala iskan yok.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Hileli Satış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evindar N.
  04 Temmuz
  19:08

  Çok güzel çözdünüz problemleri. Helal olsun. Hiçbir değişiklik yok. Kaderimde sizin tarafınızdan aldatılmak varmış!

 • Evindar N.
  19 Şubat
  10:03

  Önce bir yazdıklarımı okur musunuz! !

 • Evindar N.
  19 Şubat
  10:03

  Şaka mısınız siz! ! Ben sizi şikayet ediyorum, siz şikayet numarası veriyorsunuz. Size bulaştığım güne lanet olsun dumankaya! !

 • 16 Aralık
  11:14

  Değerli müşterimiz,

  Taleplerinizle ilgili bilgilendirme e-posta adresinize gönderilmiştir,

  Dumankaya olarak dairenizle ilgili satış öncesi ve/veya sonrası tüm soru ve taleplerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, talep ve önerileriniz için bizlere 444 7 222 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  Dumankaya Pusula
  444 7 222
  musteridestek@dumankaya.com