15 Ağustos 2016

Dumankaya İnşaat Evler Satıldıktan Sonra İlgilenilmiyor!

Ritim İstanbul projesinden aldığımız evi 19 Haziran'da teslim aldık. Dairede bir takım eksiklikler vardı. Yeni inşaat ve çok konut var eksikliklerin olması doğal. Ancak 2 aydır hiçbir aksiyonun alınmaması normal değil. Eksikleri söylediğimizde 444 7 222 numaralı telefondan kayıt oluşturun deniliyor. İlk 1 ay numaraya ulaşıp kayıt bıraktım. Fakat sonrasında hiçbir düzeltme olmadı.

Yine yetkililer bu numara üzerinden takip edebilirsiniz diyorlar ama numaraya ulaşmanız mümkün değil. Yarım saat bekledim kimseye bağlanmadım satış kısmını arayınca 10 saniyede biriyle konuşabiliyorsunuz. Evde cam balkon kapısı 2 aydır kırık ve ne zaman tepemize yıkılacak diye korkuyla bekliyoruz. Evi aldıktan sonra çıkan sorunlarla ilgilenmiyorlar muhatap bulunmuyor. Ama evi satıncaya kadar her şey gayet iyi.

Muhammet 1.428 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet22 Eylül 2016

    Şikayet yayınlandıktan kısa bir süre sonra Ritim İstanbuldan aradılar teknik ekibin bizimle irtibata geçeceğini söylediler nacak 1 aydır iletişime geçen yok. Evin durumu ile ilgili en ufak ilerleme yok. Eksiklerin düzeltilmesi için teslim anında anahtarın birini aldılar onlardan da haber yok. Teslimden itibaren 3 ay geçti hala bekliyoruz.

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, Yaptığımız telefon görüşmesine istinaden; Talepleriniz ilgili birime iletilmiş olup en kısa sürede gerekli çalışmalar tamamlanmış olacaktır. Bildirimleriniz ve gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz, Dumankaya olarak dairenizle ilgili satış öncesi ve/veya sonrası tüm soru ve taleplerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, talep ve önerileriniz için bizlere 444 7 222 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. Dumankaya Pusula 444 7 222

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön