Dumankaya İnşaat Evim Ara Kat Olduğu Halde Yağmur Yağdığında Su Alıyor.

Handan Ç. |

Dumankaya Flex Kurtköy'de kiracıyım. Evim ara katta olmasına rağmen yağmur yağdığında tavan su alıyor. Aylar önce bildirdim defalarca aradım. Biz size döneceğiz deyip oyalıyorlar. Bugün birkaç gün aradan sonra eve geldiğimde ise evin bir odasının yeri yarıya kadar su doluydu ve eşyalarım ıslanmıştı.

Aldıkları aidat karşılığında hiçbir hizmetleri yok, asansörleri bile tekli çalıştırıp her seferinde arızalı diyorlar. Her türlü sorunlu ve gereksiz pahalı. 15-20 yıllık binadan ev almak daha iyi.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Handan Ç.
  20 Ocak
  09:07

  Havalar birkaç gündür gayet güzel ve hatta güneşli. İkinci müdahale için neyi bekliyorsunuz acaba? Bu konuyu ilk bildirdiğimde de teknik ekibiniz aynı şeyi yaptı. Havalar güzelken gelip tamirat yapmadı ve yukarıda yazdığım olayı yaşamak zorunda kaldım. Dün aradım ekibinize ulaşamadığım gibi yine bana geri dönüş yapmadılar. Her gün arayıp bağırıp çağırmak mı gerekiyor işinizi yapmanız için?

 • 12 Ocak
  11:17

  Merhaba,
  Bildirdiğiniz konu Satış Sonrası Teknik Bölümümüze bildirilmiştir. Satış Sonrası Teknik Bölümümüz üst kattan bir müdahale yapmış; ancak ikinci müdahale için uygun hava koşulları beklenmektedir. Konu Satış Sonrası Teknik Bölümümüzün takibindedir ve sizinle tekrar irtibata geçeceklerdir.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Dumankaya Pusula
  444 7 222
  musteridestek@dumankaya.com