15 Aralık 2015

Dumankaya İnşaat Çatıdan Sürekli Ses Geliyor...

Konu ile ilgili defalarca Dumankaya İnşaat yönetim ve merkez ile yaptığım görüşmelere rağmen hala bir çözüm bulunamamıştır. Üstüne üstlük her seferinde sesin çok şiddetli geldiğini çocuklarımın bu sesten çok korktuğunu ve mutlaka geri dönüş bilgisi beklediğimi belirtmeme rağmen hala dönüş yapılmamıştır.

Dumankaya İnşaat'tan ev aldığıma o kadar pişmanım ki anlatamam. Verilen sözler yerine getirilmedi, sitede yönetim yok, güvenlik yok, iskan yok, tapu yok!

Sezgin 517 Okunma

Cevaplar

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi15 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, Talebiniz ilgili birime iletilmiş olup, en kısa sürede sizlerle irtibat kurarak gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır. Dumankaya olarak dairenizle ilgili satış öncesi ve/veya sonrası tüm soru ve taleplerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, talep ve önerileriniz için bizlere 444 7 222 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Dumankaya Pusula 444 7 222 [email protected]

  • Sezgin 15 Aralık 2015

    Konu ile ilgili defalarca Dumankaya yönetim ve merkez ile yaptığım görüşmelere rağmen hala bir çözüm bulunamamıştır üstüne üstlük her seferinde sesin çok şiddetli geldiğini çocuklarımın bu ses den çok korktuğunu ve mutlaka geri dönüş bilgisi beklediğimi belirtmeme rağmen hala dönüş yapılmamıştır Dumankaya İnşaat dan ev aldığıma o kadar pişmanım ki anlatamam. (Verilen sözler yerine getirilmedi, sitede yönetim yok, güvenlik yok, iskan yok. Tapu yok)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön