Dumankaya İnşaat Banyolarda Oluşan Kötü Koku...

İlyas S. |

Dumankaya Adres Natura sitesinde ikamet etmekteyim. Daha önce belirttiğim 45**766 no.lu şikayetim için şu ana kadar çözüme yönelik hiçbir işlem yapılmadı. Tek yapılan şikayetimi Sikayetvar.com üzerinden ilettikten sonra arayıp sorunla ilgili çalışıyoruz denmesi oldu.

Her şikayetin altına ilgileniyoruz diye cevap yazarak oturduğunuz yerden bu sorunları çözemezsiniz. Bu tarz bir yaklaşım insanları kandırmaktan başka bir şey değil. Ayrıca bu nasıl bir sorunda aylarca çalışma gerektiriyor? İlk defa mı inşaat yapıyor Dumankaya? Yoksa her inşaatta aynı kalitesiz işçilik nedeniyle benzer sorunlar yaşandığından normal olarak mı görülüyor bu şikayetler?

Banyolarda oluşan kötü koku sorununa bir önce kalıcı bir çözüm getirilmesini bekliyoruz.

Etiketler :

Personel Davranışı İşçilik

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlyas S.
  30 Mart
  11:46

  Merhaba,
  öncelikle sorunun hala çözülmediğini belirtmek isterim. Bu sorunu arayı size bildirdim ve randevu verip evde bekledim. Soruna bakmak için gelenlerin yaptığı tek şey çatıdaki sisteme bakıp sorun görünmüyor demek oldu. Eve girip soruna bile bakılmadı. Israrların üzerine girip banyoda ki koku sorunu kendileri de gördüler. Çözüm bulana kadarda fanın sürekli açık bırakılmasını önerdiler.
  Bugune kadar da herhangi bir dönüş olmadı.
  Böyle bir sorunu en az 6 aydır çözemeyen Dumankaya İnşaat`a söyleyecek bir söz bulamıyorum.

 • 22 Şubat
  12:32

  Değerli müşterimiz,

  talebinizle ilgili bilgilendirme e-posta adresinize gönderilmiştir.

  Yaşanılan bu süreçte firmamıza gösterdiğiniz anlayış ve güveniniz için teşekkür ederiz,

  Dumankaya olarak dairenizle ilgili satış öncesi ve/veya sonrası tüm soru ve taleplerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, talep ve önerileriniz için bizlere 444 7 222 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Dumankaya Pusula
  444 7 222
  musteridestek@dumankaya.com