18 Şubat 2014

Dumankaya İnşaat Alamadığımız Tapu

Dumankaya Kurtköy Flex projesinden bir stüdyo daire aldık. Ağustos 2013 sonu da teslim edildi. Tapuların harç yatırıldıktan sonra teslim edilebileceği söylendi. Maddi sıkışıklıktan daireyi satmaya karar verdik ve bu durumu bildirip tapu harcını yatırdık ve acil tapumuzu almak istediğimizi belirtik. Ancak harç yatırıldıktan beri 32 gün geçmesine rağmen hala tapuyu alamadık. Çeşitli arama ve maillerimizden sonra Müşteri hizmetleri en son 14 şubatta kesin verileceği söylendi.

Ama gene hiç bir gelişme yok. Müşteri hizmetlerindeki çalışan hariç hiç bir yetkiliyi ulaşılamıyan kurumsalıktan uzak ve satış sonrası hizmetin olmadığı bu şirket bizi her geçen gün mağdur etmekte.

Mehmet 1.032 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet24 Şubat 2014

    Tapu ile ilgili taahhutnameyi biz sizden istedik.Maddi olarak sıkışıklıktan dolayı hemen satacağımızı söylediğimiz halde ve normalde 2 gün sürecek tapu işlemi için (harçlarını ödemiş olduğumuz) 40 gün bekletmenizi halada anlamış değiliz.Genede yapmış olduğunuz işlemden dolayı teşekkür ederiz.

  • Mehmet24 Şubat 2014

    Bu puanlama tamamen firmanın tutumunu göre yapılmıştır.Firma anlaşılamaz bir şekilde tapu sürecini uzatıp karşılıklı görüşmelerde herhangi bir yetki tanımlanmamış müşteri hizmetleri ile muhattapsınız.Eğer Şikayet varı kullanmamış olsaydık belkide hala tapu işlemi çözülmemiş olacaktı.Şikayetim var a çok teşekkür ederiz.

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Tapunuzun çıkması ile ilgili tarafınıza verilen taahhütname gereği ilgili süre Şubat ayı sonunda dolmaktadır. Ancak size verilen taahhüde rağmen daha erken tapunuzun çıkartılması için çalışmalarımızın devam ettiğini bildirmiştik. Adınıza kayıtlı tapu 21 Şubat 2014 tarihinde çıkmış ve bugün size teslim edilmiştir. Tapunuzun hayırlı olmasını dileriz. Saygılarımızla. Dumankaya Pusula 444 7 222 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön