13 Eylül 2013

Dumankaya İnşaat Adres Lobi'deki Bitmeyen İnşaat Abonelik Ücretleri!

Dumankaya İnşaat Adres Lobi'den aldığımız ev için 2012 Kasım ayında 1. 400 TL Abonelikler,
1.375 TL de iskan için ödeme yaptık. Şu ana kadar iskan alınmamış. Site yönetimi bizden daire başına 305 TL güvence bedeli istiyor.

Dumankaya İnşaat ile yazışmalarımda 1400 TL için ödeme dekontlarını istedim, iskan alınıp su aboneliği tamamlanınca mahsuplaşacakmışız. Benim hesabım; Ayedaş'a sordum adıma 101.04 TL ödenmiş, İski toplam 354 TL (ödendi mi?), İgdaş abonelik 395 TL (İgdaş der ki katılımsız abonelik yapılmış yani henüz bu para da ödenmemiş! arayın sorun). Sıkılmadan su saati parasını da bizden istiyorlarmış, 50 TL.

Toplam 900 TL yapar. 500 TL'mizi geri versinler, 305 TL güvence bedelini verelim o zaman. Ayıptır ayıp!

Özgür 958 Okunma

Cevaplar

  • Özgür30 Mayıs 2016

    Evet, üzerinden ikibuçuk sene daha geçti, yukarıda beyanınız var iskan alım süreci tamamlandığında mahsuplaşma yapılacağına dair. İskan alınamadı mı hala? Çağrı merkezinin bu konularla ilgili pek yardımcı olmuyor maalesef. Zaman aşımı ile insanların vaz geçmesini bekliyorsunuz sanırım ancak sözde kurumsal firmaya hiç yakışmıyor yaptığınız.

  • Özgür14 Kasım 2013

    İyi güzel söylüyorsunuz ama abonelik bedeli "içindedir, değildir" tanımını yapan sizsiniz. Ben de diyorum ki İgdaş güvence bedeli abonelik kalemlerinden birisidir yoksa 1.400 TL almanızın bir anlamı olmamaktadır. İskan masrafının bu konuyla ilgisi olamaz, ayrı ayrı ödenmiş paraları kendi avantajınıza mahsuplaşamazsınız. 2012 Temmuzunda istediğiniz benimde Kasım ayında da verdiğim iskan bedeli karşılığında hala iskan almadınız. Bir yıldır paramız sizde. İgdaş'a ve İski ye bir kuruş para ödediniz mi net olarak burada beyan edin bakalım.

  • Dumankaya İnşaat Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Özgür Barış E. , 4447222 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile daima bize her türlü konuda ulaşabilirsiniz. Adres Lobi Projesi' nde İskan başvurusu yapılmıştır. İskan alım süreci tamamlandığında diğer kurumlarla olan işlemler nihayetlendirilecektir. İşlemlerin tamamlanması ile birlikte tüm kat maliklerimiz ile yapılan harcamaların belgeleri ibra edilerek mahsuplaşma yapılacaktır. Su saati bedeli, kat maliki tarafından karşılanacak bir kalem olduğundan abonelik bedeli içerisindedir. İGDAŞ Güvence Bedeli, İGDAŞ tarafından talep edilmekte olup abonelik bedeli alt kalemlerinden biri değildir. Site Yönetimi tarafından İGDAŞ Güvence Bedelleri Kuruma ödenmiştir. Tüm maliklerin bedeli Site Yönetimine ödemeleri gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön