Dumankaya İnşaat 2 Yıldır Değişmeyen Çelik Kapı!

Engin Utku T. |

Natura Sitesi 4435 Parsel A1'de daire sahibiyim. Eve taşındığımda (Eylül 2014) kasasında göçük olan çelik kapıyı tamir etmeye çalışıp daha kötü bir duruma getirdikten sonra kapıyı başka bir kapıyla değiştirdiler. Yeni takılan kapı tam oturmadı ve takan arkadaşlar bunu kendileri de belirtip bu kapının başka bir bloktan getirildiğini ve 4435’e uymadığını söylediler. Tabi daha sonra değiştireceğiz deyip bir daha aramadılar. Sürekli hava giriş çıkışından dolayı evin bütün kapıları pencereleri çarpıyor. Ayrıca kapının üzerinde lekeler var ve kesinlikle temizlenmiyor. En son da kapının üzerindeki metal şerit yerinden çıktı.

Son 2 yıldır en az 10 kere kapının değişmesi için talep girdim fakat hiçbir gelişme sağlanmadı. Bu kapının artık değiştirilmesini istiyorum. Yüzlerce daire yapıyorsunuz, 1 tane kapı değiştirmek
bu kadar mı zor?

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin Utku T.
  18 Ağustos
  11:19

  Yeterli süre geçmedi herhalde daha, ne arayan var ne soran... Daha kaç kere arayıp kaç mail atıp kaç şikayet daha oluşturmam gerekiyor acaba? ? ?

 • 04 Ağustos
  11:10

  Değerli müşterimiz,

  Dumankaya Adres Natura projesinde bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz.

  Dairenizle ilgili iletmiş olduğunuz talebin en kısa süre içerisinde giderilmesi için teknik ekibimize gerekli bilgilendirmeyi yaptık,

  Teknik ekibimiz sizlerle irtibat kurarak uygun olduğunuzda, dairenizle ilgili işlemlerin başlatılması için sizi bilgilendirecektir.


  Dumankaya olarak dairenizle ilgili satış öncesi ve/veya sonrası tüm soru ve taleplerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, talep ve önerileriniz için bizlere 444 7 222 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  Dumankaya Pusula
  444 7 222