18 Ocak 2014
Yorum Yap
#2241543

Dubaibilisim.com Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Medcell sony xperia z telefonun logosuz camını benden onay alarak takmadı. Telefon servis den gelince SONY logosu ve telefonun altındaki plastik parça yoktu. Hemen Medcell i aradım ellerinde 2 tip cam olduğunu ve logosuz olanı taktıklarını söylediler(Kesinlikle teyit almadılar). Telefonu kullanabilmek adına logonun sorun olmayacağını söyledim, plastik parçayı hemen kargoladılar.


Asıl sıkıntı telefonun arka camının oynaması ve kamera camında toz olmasıdır. Telefonu yetersiz servis desteğinden dolayı kullanamamaktayım. Mağdurum. Tekrar serviste olan telefon eğer gelirse ne ile karşılaşacağım belli değil. O yüzden ürün değişimi ve fatura muadili başka telefon talep ediyorum.

Abdullah 1.834 Okunma

Cevaplar

  • Dubaibilisim.com Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Kullanıcımız, Konu ile ilgili değişim koşulları altında kesinlikle değişim hakkınız bulunmamaktadır. Serviste gerekli cam değişimi yapılıp tarafınıza gönderim sağlanacaktır Dubaibilisim.com servis ve hizmetleri ile ilgiili şikayet,istek ve önerilerinizi [email protected]'a posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 212 514 36 66 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. dubaibilisim.com Destek Merkezi

  • Abdullah21 Ocak 2014

    ilgisizler

Ziyaretçi Yorumları