Dubaibilisim.com Sıfır Diye 2. El İphone 5 Gönderildi!

Kemal K. |

07.05.2013 tarihinde n11.com dan internet üzerinden IPHONE 5 satın aldım. 08.05 2013 günü bana teslim edildi. Telefona kartım uymadığı için aynı günü akşam türkcell bayiden yeni kart alarak kullanmak istedim. Ancak iki saat sonra telefon ekranı tamamen bozuldu dokunmatik ekran olduğu için kullanamadım.

Ertesi gün Fatura üzerinde yazan Dubai Bilişim firmasını aradım durumu anlattım, onlarda yetkili sevis adresini verdiler. Servise gittim 3 gün sonra bana telefonun 2 el olduğunu ve daha önce açıldığını yazılı olarak verdiler. Yetkili servisle aynı adreste bulunan Dubai Bilişime gittim , telefonu benim bozduğumu iddia ederek iadesini ve değişimini yapmadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal K.
  22 Ekim
  20:56

  sayın yetkili
  konuya olan hasssiyetiniz çok açık. 16 mayıs tarihinde yazdığım bu şikayete 22 ekimde cevap verdiniz. şikayet konusundan ne anladınız merak ediyorum. piyasada sizin gibi firmalar var oldukça mahkemeler boş kalmaz emin olun. hukuk karşısında görüşürüz.

 • 22 Ekim
  15:54

  Değerli Kullanıcımız,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgünüz.
  Belirtmiş olduğunuz sorunu garanti sağlayıcı firmanız ile irtibat kurarak çözmeniz gerekmektedir.
  Yeni cihaz gönderim işlemini ithalatçı firma gerçekleştirmektedir

  Dubaibilisim.com servis ve hizmetleri ile ilgiili şikayet,istek ve önerilerinizi info@dubaibilisim.com'a posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 212 514 36 66 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  dubaibilisim.com Destek Merkezi