24 Eylül 2013 #2022171

Dtatil.com Sözünü Tutmadı!

Dtatil.com 'dan 3850 TL paramı alırken 5 dk bile sürmedi. Daha sonra bize 10 günlük daima biz otelde bir tatil ayarladı. Sonra o oteli değiştirip Sirene Beleği ayarladı, daha sonra tatil günü gelince ben oteli arayıp rezervasyonun yapılıp yapılamadığını sordum. Otelde Dtatil.com rezervasyon paralarını ödemediği için, bütün rezervasyonları iptal ettiklerini söylediler.Yüzlerce insan mağdur oldu bu sayede.


Sonrasında firma yetkilileri 3 4 gün ortadan kayboldular. Daha sonra yetkililere ulaştığımızda bu sefer yine başka bir otele yönlendirdiler. Bu otelde olmayınca para iadesi istedik . Beden 5 dk. da aldıkları parayı, 8 aydır alamıyorum . Sadece ben değil benim gibi yüzlerce insan mağdur.

Kenan 606 Okunma

Cevaplar

  • Kenan24 Eylül 2013

    d tatil adlı firma tarafından 10 günlük tatil için kredi kartımdan mart ayında 2200 lira para çekildi.bu firmada benim kredi kartı bilgilerimi 3.şahıslara vermiş ve bu şahıslarda benim haberim olmadan internet sitelerinden altın ve cep telefonu almışlar.şimdi aylardır ben ve benim gibi yüzlerce aile mağduriyetimizin giderilmesini bekliyoruz.

  • Kenan24 Eylül 2013

    D tatil, Dragon Turizm, lamira yatçılık, sturgeon travel bunların hepsi aynı firma aslında. ben ve benim gibi onlarca ailenin paralarını aylar öncesinden alıp otellerde rezervasyon yaptılar. daha sonra tatil günü gelip de otele gittiğimizde d tatilin bütün rezervasyonlarının paraları ödenmediği için iptal edildiğini öğrendik. Bütün yazımız zehir oldu. aylar oldu hala paramızı alamadık. 3850 tl para verdim karşılığında bırakın tatili 1 çay bile içemedim.

  • Kenan24 Eylül 2013

    D tatil adlı firma benden aldığı 3850 liraya karşılık bana ve benim gibi yüzlerce kişiye koca bir hiç vermiştir. kredi kartı bilgilerimi muzaffer NASUH BEYOĞLU adında bir adama vermişler bu adamda benim kartımla altın ve cep telefonu almış. benim kart bilgilerimi alıp bir başkasına nasıl verebiliyorlar. bunun yasal olarak peşini bırakmayacağım. 8 aydır bugün yarın deyip oyalıyorlar. ayrıca şikayet vara böyle bir hizmet sunduğu için sonsuz teşekkür ederim. sayenizde bir çok insan mağdur olmaktan kurtuluyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön