03 Haziran 2013

DSI Kreş Öğretmeninin Çocuklara Uyguladığı Cezalar!

Eylül ayında oğlumuzu Adana DSİ Kreş ve Gündüz Bakım evine kaydettirdik, fakat bir süre sonra oğlumuz neredeyse her gün ceza alarak eve gelmeye başladı. Asıl ceza bahaneleri beni dehşete düşürdü lokmasını yutmadığı için, resmini güzel boyamadığı için, elini yıkarken üzerini ıslattığı için, öğlen uyumakta zorlandığı yada erken uyandığı için vs. sebeplerle ceza verilerek ve üzerine B*** hanımdan defalarca özür diletilerek resmen çocuklara öğretmeni tarafından psikolojik işkence uygulanmaktadır.

Başka bir veliyle konuştuğumda daha önce odaya kapatma cezası veriyorlardı dedi.Kurumdan çocuklara uygulanan bu Manevi işkenceye bir son verilmesi için önlem almasını rica ediyorum. Hatta yalvarıyorum.

Cavidan 1.571 Okunma

Cevaplar

  • Cavidan27 Temmuz 2013

    kurumun bu duruma bu kadar duyarsız kalmasını anlayamıyorum.Müdüre hanıma konuyu defalarca iletmeme rağmen burası özel bir kurum değil bizde uygulama böyle şeklinde bir yanıt aldım.Kurumdan bir süre daha yanıt alamamam durumunda konuyu BİMER e ileteceğim.

  • Cavidan12 Haziran 2013

    Maalesef DSİ den sikayetim ile ilgili ne telefon ne de bilgilendirme mail i almadim konuya duyarli yaklasacaklarini ve ilgileneceklerini ummustum maalesef cok uzuldum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön