Dshopping Geçiştirmeye Devam Ediyor!

Ali Emre G. |

23 Ağustos günü General Mobile Discovery cep telefonu siparişimi vermeden önce müşteri hizmetlerini arayarak ürünün stoklarında olup olmadığını sordum stoklarında olduğunun söylenmesi üzerine siparişimi verdim. Ama sözde bir kaç güne elime geçecek telefon hala kargoya verilmedi bile ve müşteri hizmetleriyle yaptığım her görüşmede ürün stoklarımıza hala girmedi beklemekteyiz gibi geçiştirme laflara maruz kalıyorum.

Neden satmadan önce elinizde olduğu söyleniyor sattıktan sonra şu anda stoklarımızda yok deniyor.. Bu Dshopping ile yaptığım ilk alışverişti ve böyle giderse son alışveriş olacak. Etrafımdakilere bu başıma gelen olaydan bahsederek sizinle alışveriş yapılmamasından bahsediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Emre G.
  28 Ağustos
  19:48

  ürün teslimatı hakkında bilgi vermenizi istemedim onu hep duyuyorum zaten. neden satmadan önce stoklarımızda var denip de bir gün sonrasında stoklarımıza hala girmedi deniyor.Yapılan tam anlamıyla bi aldatmacadır.

 • 28 Ağustos
  19:27

  Sayın Müşterimiz,

  Müşteri temsilcimiz ile yapmış olduğunuz görüşme sonucunda ,ürün teslimatı hakkında bilgi verilmiştir.Yaşanan gecikmeden dolayı özürdileriz.

  Bilgilerinize Sunarız.

  Saygılarımızla

  DOĞAN TELESHOPPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  0212 464 64 64