08 Kasım 2013

DS Damat'tan Aldığım Ürün Delindi!

Haziran ayında DS Damat'tan eşime lacoste t-shirt alma gafletinde bulundum. 2. yıkamada delikler oluşmuştu. Bir dahada giymedi. Göğüs bölümünde delikler olan bir t-shirt kim giymek ister. Akabinde geri götürdüm ve kullanıcı hatasıymış. Delinmelerin dış etki kaynaklı sert pürüzlü yüzeye temas sonucu oluşan bölgesel bir deformasyon olduğu tespit edilmiş.

Sanki dikenli tellerde sürünmüşüz gibi bir duruma soktular bizi. Bir daha adımı atmam oraya. Herkese anlatacağım yapılan bu muameleyi. Çok kalitesiz ürünlermiş maalesef öğrendik ama geç oldu. Satarken canım cicim, problem olunca sizden efendim diyorlar. Keşke önce buraya baksaymışım.

Melike 75 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi26 Kasım 2013

    Sayın yetkili, Müşteri bilgileri sistemimizde güncellenmiştir. Bundan sonraki sms gönderimleri müşterimize ulaşmayacaktır. Gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D'S Damat Müşteri İlişkileri

  • Melike16 Kasım 2013

    allahım yaaa zaten siz bunu belirtiniz mal mısınız ya. ha bi de telime mesajlarınızı göndermessenız sevirim. uyuz oluyorum artık sizden gelen mesajlara.

  • DS Damat Temsilcisi16 Kasım 2013

    Sayın yetkili, Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Söz konusu ürün %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. T-shirt ön kısmında görülen delinmelerin dış etki kaynaklı sert ve pürüzlü yüzeye temas sonucu oluşan bölgesel bir deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Ürünün fiziki bir müdahale olmadan bu tarz bir deformasyona uğraması söz konusu değildir. Oluşan deformasyonun kullanım kaynaklı olduğu belirlenmiştir. Ürününüzde yapılan incelemede, üretim kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Gösterdiğinz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla DS DAMAT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön