DS Damat'tan Aldığım Ürün Delindi!

Melike Ç. |

Haziran ayında DS Damat'tan eşime lacoste t-shirt alma gafletinde bulundum. 2. yıkamada delikler oluşmuştu. Bir dahada giymedi. Göğüs bölümünde delikler olan bir t-shirt kim giymek ister. Akabinde geri götürdüm ve kullanıcı hatasıymış. Delinmelerin dış etki kaynaklı sert pürüzlü yüzeye temas sonucu oluşan bölgesel bir deformasyon olduğu tespit edilmiş.

Sanki dikenli tellerde sürünmüşüz gibi bir duruma soktular bizi. Bir daha adımı atmam oraya. Herkese anlatacağım yapılan bu muameleyi. Çok kalitesiz ürünlermiş maalesef öğrendik ama geç oldu. Satarken canım cicim, problem olunca sizden efendim diyorlar. Keşke önce buraya baksaymışım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  17:15

  Sayın yetkili,

  Müşteri bilgileri sistemimizde güncellenmiştir. Bundan sonraki sms gönderimleri müşterimize ulaşmayacaktır.

  Gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  D'S Damat
  Müşteri İlişkileri

 • Melike Ç.
  16 Kasım
  13:59

  allahım yaaa zaten siz bunu belirtiniz mal mısınız ya. ha bi de telime mesajlarınızı göndermessenız sevirim. uyuz oluyorum artık sizden gelen mesajlara.

 • 16 Kasım
  13:22

  Sayın yetkili,

  Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

  Söz konusu ürün %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. T-shirt ön kısmında görülen delinmelerin dış etki kaynaklı sert ve pürüzlü yüzeye temas sonucu oluşan bölgesel bir deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Ürünün fiziki bir müdahale olmadan bu tarz bir deformasyona uğraması söz konusu değildir. Oluşan deformasyonun kullanım kaynaklı olduğu belirlenmiştir.

  Ürününüzde yapılan incelemede, üretim kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız.

  Gösterdiğinz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  DS DAMAT
  Müşteri İlişkileri