DS Damat'tan Aldığım Takım Elbisenin Rengi Soldu.

Mesut B. |

4 ay önce aldığım takım elbisenin hem pantolonunda hemde ceket yaka kısmında renk solması nedeniyle Altunizade mağazanıza 07.04.2014 tarihinde teslim ettim.

21 gün sonra ben telefonla ulaşıp durumunu sorduğumda ürününüz tekrar geldi ve içinde size ait olan bir zarf içinde cevap verilmiştir diye cevap veren mağaza sorumlusu 21 gündür bana siz telefon edip bilgi vermeyip benim telefon etmemi beklediğiniz için müşteri anlayışınızı alkışlıyorum.

Ürünün nasıl bir kullanıcı hatası olduğunu inceleyip cevap verebildiniz ki ürünü mağazaya gönderdiniz? Bu konuda detaylı bir bilgi istemekteyim.

Fiş No:1-6956
Ürün barkod kodu: 1HF5JBA1501R0154.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mayıs
  15:00

  Sayın yetkili,

  Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

  Ürününüzde yapılan incelemede, üretim kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  D'S Damat
  Müşteri İlişkileri

 • Mesut B.
  30 Nisan
  14:16

  Bu Gün telefonla arayan müşteri hizmetlerinizdeki Esra hanımla ilgili kişinin verdiği bilgiyi aktarıyorum.
  Ürünün kumaş ve ürün kalitesinde hata olmadığından dolayı kullanıcı hatası olarak belirtiğini söyleyen yıkama söz konusunu belirterek müşterisini suçlayan firma yetkilisi o ürünün yıkama olmayacağını senin kadar net bilen bi kullanıcıyım . hadi diyelimki pantolon yıkandı (olmadıda) çeketin yakasına ne oldu o damı yıkandı cevabına bilemem diyien bir temsilciniz var . bu anlayışı burdan okuyan arkadaslara iletirim ve Tüketici mahkemesi mahkeme sorgulama numarasınıda buradan belirteceğim ; Sizin ürün hatanız var verilen o paralar kolay kazanılmıyor !!!