28 Ağustos 2013

DS Damat'ın Kusurlu Ürünü Ve İlgisiz Bilgisiz Personeli!

Mayıs ayında DS Damat Ümraniye şubesinden 3 takım 3 gömlek ve 3 kravat almıştım. Takımlardan birinin pantolonu 2-3 kere giymiş olmama rağmen ufak bir kısmı erimişti bu yüzden 20/07/2013 tarihinde şubeye başvurdum ürünün değiştirilmesini/tamir edilmesini istedim.

Ürün 114607 no'lu fiş ile incelemeye gitti. 21/08/2013 de mağazaya gittim personel müdür olmadığı için bilgilerinin olmadığını sistemden bakmayı bilmediklerini söyledi. Bende daha sonra 24/08/2013 de şubeye gittim ve takım gelmişti fakat ürünle ilgili aksiyon alınmamıştı şube müdürü pazartesi gelin terzide hallederiz dedi bende dün tekrar mağazaya gittim müdür yoktu personel yarın gelmemi söyledi bende yeter deyip ürünü geri aldım.

İsmail 51 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın yetkili, Müşterimizle görüşülmüş olup gerekli bilgi kendisiyle paylaşılmıştır. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D' S Damat Müşteri İlişkileri

  • İsmail 29 Ağustos 2013

    Şikayetin detaylı hali şu şekildedir; Mayıs ayında Ds damat ümraniye alemdağ caddesi üzerinde bulunan şubesinden 3 takım 3 gömlek ve 3 kravat almıştım. Takımlardan birinin pantalonu 2-3 kere giymiş olmama rağmen ufak bir kısmı sanki zımparayla inceltilmiş gibi erimişti bu yüzden 20/07/2013 tarihinde şubeye başvurdum ürünün değiştirilmesini yada tamir edilmesini istedim. Ürün 114607 nolu fiş ile incelemeye gönderildi. 17/08/2013 cumartesi günü mağazayı arayıp ürünle ilgili bilgi istedim mağaza müdürü Halit bey de 20/08/2013 salı günü gelip ürünü alabileceğimi söyledi. Bende 21/08/2013 çarşamba günü mağazaya gittim personel müdür olmadığı için bilgilerinin olmadığını sistemden bakmayı bilmediklerini ve yarın gelmemi söyledi. Bende anlayış gösterip daha sonra 24/08/2013 cumartesi günü tekrar şubeye gittim ve takım gelmişti fakat ürünle ilgili hiçbir aksiyon alınmamıştı bunun üzerine şube müdürü saolsun pazartesi gelin terzide hallederiz dedi ben çıkmış olsam bile arkadaşlara söylerim onlar ilgilenir dedi bende dün tekrar mağazaya gittim müdür yoktu personel bilgilerinin olmadığını ve yarın tekrar gelmemi söylediler bende ürünü istiyorum kendi işimi kendim görürüm diyip ürünü istedim personel sistemden bakmayı bilmediğini ve ürünün mağazada nerde olduğunu bilmediğini söyledi ben de cumartesi günü ürünün yerini gördüğüm için dolaba bakın dedim ürün ordan çıktı ve ürünü geri aldım. Ds damat tan bu zamana kadar birçok alışverişim olmuştu bu ilgisizlikten,ürünle ilgili işlem yapılmamasından ve personel yetersizliğinden ötürü alışverişimi sizinle kesiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön