06 Şubat 2014 #2278509

DS Damat'tan Aldığım Ürün Defolu

02/10/2013' de Anatolium Bursa'da bulunan mağazanızdan 1 adet indirimli triko aldım ancak 2014' ün başında giyebildim ve kolunun gözükmesi zor olan bölümünde küçük bir delik tespit ettim. Daha sonra ürün iadesi için başvurdum ve kullanıcı hatası denilip red cevabı aldım. Buradan umursamaz sözde uzman yetkililere seslenmek isterim.


Umarım bu firmanın imajına uygun şekilde hareket edersiniz. Resmen ürünün bilinçli olarak bu duruma getirip, teslim ettiğim durumuna düşürdüler beni. Bu firmadan cekette almıştım. İyiki onda böyle bir şey olmadı. Artık çorap bile sizden almam.

Özkan 72 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi28 Şubat 2014

    Sayın yetkili, Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Üründe yapılan incelemede, üretim ya da kumaş kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D' S Damat Müşteri İlişkileri

  • Özkan11 Şubat 2014

    Bu tip firmaların tavrı belli.her zaman en iyisini onlar bilir. 30 tl lik önemsiz bir ücret için yapamayacaklari yok.Dolayisiyla değerleri de o oranda oluyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön