03 Şubat 2014

DS Damat'tan Aldığım Takım Elbisede Paslanma Oldu

Perlavista Avm B.çekmece DS Damat'tan 420 TL ye almış olduğum takım elbisenin pantolonuna yıkama sonucu pas lekeleri bulaşmıştır. Kumaş pantolonun iç tarafında bulunan demir kanca yıkama sonucu paslanmış ve takım elbisenin pantolonunu mahvetmiştir. Etikette yalnızca kuru temizleme yazıyor kabul ediyorum ama yalnızca kuru temizleme yazan bir çok kıyafet ve pantolonum düzenli olarak yıkanmaktadır.

Farklı markalarda takım elbiselerim var ve bu markalarda hiçbir sıkıntı yaşamadım. DS Damat gibi bir markanın pantolonunun yıkama sonucunda bu hale gelmesi gerçekten çok komik ve düşündürücü. Eğer şikâyetim dikkate alınırsa pantolonun bir görüntüsünü gönderebilirim.

Engin 249 Okunma

Cevaplar

 • Engin'in Teşekkür Mesajı16 Mayıs 2014

  Süpersiniz :)

 • DS Damat Temsilcisi24 Mart 2014

  Sayın yetkili, Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ürününüzde yapılan incelemede, üretim kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla DS DAMAT Müşteri İlişkileri

 • Engin07 Şubat 2014

  Şunu belirtmeliyim ki takım elbisenin pantolonunda hiç bir deformasyon yoktur ve 10 kuruşluk bir kancanın 400TL' lik bir takımın pantolonunu mahvetmesi süperdi. İyi bir deneyimdi DS Damat, teşekkürler...

 • Engin07 Şubat 2014

  An itibari ile müşteri hizmetlerinden aldığım cevap: "28/04/2013 tarihinde alınan 0EY5JB35550**** barkod numaralı TWN Yelekli Takım’da yapılan inceleme sonucunda; Takım elbise pantolon kumaşında oluşan deformasyon ve kancada oluşan paslanma yıkama işlemi kaynaklıdır. Ürünler satışa sunulmadan iç etiket talimatlarına uygun olarak kalite kontrol testleri yapılmaktadır. Sadece kuru temizleme yapılması gereken ürünün yıkandığı belirlenmiştir.. Ürün ile ilgili herhangi bir hata tespit edilemediğinden değişim sağlanamadığını üzülerek belirtmek durumundayız."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön