25 Ekim 2016

DS Damat'ta Hayatımın En Kötü Alışveriş Deneyimi

Özetle anlatmam gerekirse N11 alışveriş sitesinden 2 Eylül 2016 'da DS Damat takım elbise sipariş ettim. Siparişi 40 kere aramamın, mesaj atmamın sonunda 7 Ekim tarihinde takımı kargoladılar. Kargoyu açtığımda ceket istediğim model değildi, iç etiketini değiştirmişlerdi. Daha kötüsü pantolon 44 bedendi ve onunda iç etiketini değiştirmişlerdi. Aynı anda N11 'de mağazaya soru sordan şikayetimi belirttim. Gönderin inceleyelim dediler.


Ertesi gün kargoladım. 4 gün sonra bana mail attılar istediğiniz ürünün bedenini bugün kargoluyoruz diye. Neyse ürün geldi, açtım kutuyu ve hayatımda yaşamadığım bir şoku yaşadım. Pantolonu kör bir makasla kesmişler ve antetli bir kağıda "ürün paçaları işlem gördüğünden değişim yapamıyoruz ". Uzaktan uzağa iftiraya uğramıştım (bu arada unutmadan ceketin cebindende nazar boncuğu çıkmıştı. Muhtemelen birinin eski damatlığıydı. Ertesi gün aramamda yapabilecekleri bir şey yok dedi.

Murat 313 Okunma

Cevaplar

  • Murat25 Ekim 2016

    Yukarıda kısıtlı karakter sayısı olduğu için eksik bilgileri tamamlayayım. Konu n11 sitesindeki DS Damat mağazasıyla yaşanmıştır. Sorun yaşandığı süreçte firma genel merkezinden Ogün Bey ile 5 kez Mehtap Hanım ile 2 kez konuşulmuş ancak sorunum çözüme kavuşturulmamış hatta ters yaklaşılmıştır. Ürünü tedarik edemiyorsanız hediye çeki gönderin ben herhangi bir mağazanızdan istediğim bir ürünü alayım dedim hayır dediler, elinizde olan ürünlerin katolog numaralarını verin ben farkını vereyim onu gönderin dedim yok dediler en son ürünün paçalarını kesip gönderdiler. Süreli olan garanti bonus yanmış teoride iade olmuş ancak pratikte hiç bir şey iade olmamıştır.

  • DS Damat Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Murat Zekeriya S'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

  • DS Damat Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Murat Zekeriya S'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön