03 Kasım 2017 #9753448

DS Damat'da Hizmet Alana Kadar!

DS Damat Ankara Acity mağazasından 1000 kusur TL'ye aldığım takım elbisenin ceketi 2 saatlik giyme sonucunda dirsek kısımları kırış kırış oldu. 9 yıldır her gün takım elbise giyen birisi olarak bir çok farklı markalardan takım elbise giydim. Ama ilk defa bu kadar kırışan bir takım elbise ile karşılaştım. 3 defa incelemeye yollandı ama herkese yaptıkları gibi aynı cevaplarla ürünü geri gönderdiler. İnceleme sonucu bir sorun görmüyorlarmış. Zaten inceleseniz göreceksiniz ama sizin markanızda her şey ürünü alana kadar. Sonrasında memnuniyet sıfır. Mağazanızdan bir çorap bile almam da aldırmam da bundan sonra.

Rıdvan 382 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan06 Kasım 2017

    Bu arada ismimi bile düzgün okuyamayan birinden çözüm beklemek ne kadar üzücü!

  • Rıdvan06 Kasım 2017

    Kesinlikle bu markadan ne ürün alırım ne de başkasına aldırırım. Basmakalıp cümlelerle konuşan müşteri hizmetlerinden çözüm beklemek saçmaydı zaten. Tüketici hakem heyetinden çıkacak karara ne itiraz edecekler, çok merak ediyorum.

  • DS Damat Temsilcisi06 Kasım 2017

    Sayın Ramazan D'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön